1874
2019
عنوان

در مذهب عاشقان حــــــرام است! 🙈

4382 بازدید | 295 پست

🍃🍂🍃🍂🍃🍂

💞هوالحبیب

یک لحظه ز کوی یار دوری

در مذهب عاشقان حرامست

#مولوی

🍂🍃🍂🍃🍂🍃

یک بیت شعر میهمان ما باشید.💞   💚تبریز💚
2032
آن ره که بيامدم کدامست
تا باز روم که کار خامست
يک لحظه ز کوي يار دوري
در مذهب عاشقان حرامست
اندر همه ده اگر کسي هست
والله که اشارتي تمامست
صعوه ز کجا رهد که سيمرغ
پابسته اين شگرف دامست
آواره دلا ميا بدين سو
آن جا بنشين که خوش مقامست
آن نقل گزين که جان فزايست
وان باده طلب که باقوامست
باقي همه بو و نقش و رنگست
باقي همه جنگ و ننگ و نامست
خاموش کن و ز پاي بنشين
چون مستي و اين کنار بامست
نه آرامشت را به چشمی وابسته کن،نه دستت را به دستی دلخوش ؛ چشم ها بسته می شوند و دست ها مشت می شوند و تو میمانی و یک دنیا تنهایی...
برعکس نیست🤔درسته؟

آن ره که بیامدم کدامست

تا بازروم که کار خامست

یک لحظه ز کوی یار دوری

در مذهب عاشقان حرامست

اندر همه ده اگر کسی هست

والله که اشارتی تمامست

صعوه ز کجا رهد که سیمرغ

پابسته این شگرف دامست

آواره دلا میا بدین سو

آن جا بنشین که خوش مقامست

آن نقل گزین که جان فزایست

وان باده طلب که باقوامست

باقی همه بو و نقش و رنگست

باقی همه جنگ و ننگ و نامست

خاموش کن و ز پای بنشین

چون مستی و این کنار بامست

مولانا#

سلام آبجی وقت بخیر... این شعر کامل 

تاپیک نور اینجاست  💕🌸بایه صلوات آمین بگو دوست عزیز .خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی  از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم❤️اللهم الرزقنا کربلا❤️یه غبار یخی یه ستاره سرد یه شب از همه چی به خدا گله کرد یک دفعه به خودش همه چی رو سپرد دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد💛الله یحبّ الصابرین» (آل‌عمران/ 146) خداوند صابران را دوست دارد و آنان بدون حساب وارد بهشت مي‌شوند من قیزیما دونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍   النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا 💚..مردم در خوابند وقتی میمیرند بیدار میشوند.

سلام جناب مفتون

شبتون بخیر🌸🍃

ماییم و شب تار و غم یار و دگر هیچ

صبر کم و بی تابی بسیار و دگر هیچ

در حشر چو پرسند که سرمایه چه داری

گویم که غم یار و غم یار و دگر هیچ

فقط 38 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
...💎نگین الماس قلبتم❤...///...من هوشبرم ،،،هوشبرِ تو ،،، ینی تمااامِ عارامشِ تو ،،، ///تا ته تهش بغلامون مال همدیگه ست...///.‌‌.. متعهدم به عشقمون به حسمون... ///...همه ی قشنگیا توی همون شعرای خیلی الکی بود.../// زندگی درد قشنگیست که جریان دارد! ///کمتر میام سایت///🖤🥀
آن ره که بيامدم کدامست تا بازروم که کار خامست يک لحظه ز کوي يار دوري در مذهب عاشقان حرامست ا ...

هزاران درود.

♥️

من آن نیم که حلال از حرام نشناسم

شراب با تو حلالست و آب بی تو حرام

#سعدی
🥀🍀🥀🍀🥀🍀

💙💎💙💎

امروز مرا در دل جز یار نمی‌گنجد

وز یار چنان پر شد که اغیار نمی‌گنجد

در چشم پر آب من جز دوست نمی‌آید

در جان خراب من جز یار نمی‌گنجد

@لاکچریم    

1
5
10
15
20
25
30
35
40
...💎نگین الماس قلبتم❤...///...من هوشبرم ،،،هوشبرِ تو ،،، ینی تمااامِ عارامشِ تو ،،، ///تا ته تهش بغلامون مال همدیگه ست...///.‌‌.. متعهدم به عشقمون به حسمون... ///...همه ی قشنگیا توی همون شعرای خیلی الکی بود.../// زندگی درد قشنگیست که جریان دارد! ///کمتر میام سایت///🖤🥀

برو ای گدای مسکین درخانه ای علی زن

که نگین پادشاهی دهد ازکرم گدا را

شهریار

عیدهمگی مبارک

🔮لبَّیک یاحسَین (*لک لبَّیک یابن الزهراء *)🔮لَّعنت خدا بر یزید ملعون 😷، خبیس ،پست

عاشق سلسلهٔ زلف گرهگیرم من

روزگاری است که دیوانهٔ زنجیرم من

نکنم چشم به هر نقش سبکسیر سیاه

محو یک نقش چو آیینهٔ تصویرم من

مرغ بی‌پر به چه امید قفس را شکند؟

ورنه دلتنگ ازین عالم دلگیرم من

سلام و عرض ادب 

تاپیک نور اینجاست  💕🌸بایه صلوات آمین بگو دوست عزیز .خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی  از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم❤️اللهم الرزقنا کربلا❤️یه غبار یخی یه ستاره سرد یه شب از همه چی به خدا گله کرد یک دفعه به خودش همه چی رو سپرد دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد💛الله یحبّ الصابرین» (آل‌عمران/ 146) خداوند صابران را دوست دارد و آنان بدون حساب وارد بهشت مي‌شوند من قیزیما دونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍   النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا 💚..مردم در خوابند وقتی میمیرند بیدار میشوند.
خواهش میکنم 

سلام جناب مفتون شبتون بخیر🌸🍃 ماییم و شب تار و غم یار و دگر هیچ صبر کم و بی تابی بسیار و دگر ...

عرض ادب و احترام

هر وقت شما بخیر

‌🌷 🌾 🌿

ای غم که حجاب صبر بشکافته‌ای
بی تابی من دیده و برتافته‌ای

شب تیره و یار دور و کس مونس نه
ای هجر بکش که بی‌کسم یافته‌ای

#ابوسعید_ابوالخیر
🌷 🌾 🌿

بد شکسته‌ست دلم، این همه دلداری تو

آب دادن به گلی سوخته را می‌ماند

@white_queen    

💙💎💙💎💙💎

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برو ای گدای مسکین درخانه ای علی زن که نگین پادشاهی دهد ازکرم گدا را شهریار عیدهمگی مبارک

☘ 

چو حشر هر کسی با دوستانش میکنی یارب
مرا نزد علی (ع) جای ده که او را از محبانم

#فیض_کاشانی

🍀

سپاس از شما بزرگوار.

1718