2733
2734

ار خیلی 

البتع خیلی ها ادان

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

واقعااا از ادمای جدی خوشتون میاد 

من از پسرا شوخ و بگو بخند خوشم میاد همسرمم از این جدی هاست 

البته برا من نیست ولی از این پسرای شوخ نیست

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭
2738

به نظر من اینا اصلا جذاب نیستن در آینده نمی تونن بهت محبت کنن نمی تونن نازتو بکشن اجتماعی نیستن مغرورن خود برتر بینی دارن و آدم باهاشون راحت نیست هر آن ممکنه یه سوتی بدی یا مثلا اگه یه غذا رو بلد نباشی مغرورانه میرینن بهت جوری که نمی تونی خودتو جمع کنی اعتمتد به نفس بالایی دارن گاهی هم حس میکنم از اونایین که مرد رو برتر از زن می بینن 

اشتباه میکنی هرگز با آدم جدی ازدواج نکن تو دوس نداری خاطرات عاشقانه داشته باشی تو خونه کلی بازی بچه گانه کنید و وقتی پیشته کلی بخندونت تا غم دنیا رو فراموش کنی و خنده هاش دلیل زندگیت بشه نمی خوای هواتو داشته  باشه؟

اشتباه میکنی هرگز با آدم جدی ازدواج نکن تو دوس نداری خاطرات عاشقانه داشته باشی تو خونه کلی بازی بچه ...

همسرم فرد جدی هستند که کلی باهاش خاطرات عاشقانه دارم. نمیشه برای همه نسخه یکسان پیچید. نگاه آدم ها متفاوت هست. من کلا جدیت همسرم رو خیلی دوست دارم. نوع محبت کردنش رو هم همینطور. از ابتدا هم جذب شخصیت جدیش شدم