2703
2553
عنوان

مردای نینی سایت حامله هم میشن؟؟

5981 بازدید | 282 پست

والا تا جایی که من میدونم این سایت اساسا برای خانومای حامله س حالا اومدن دخترای مجرد و خانومای متاهل هم قابل توجیهه ولی اومدن مردا فقط در صورتی که حامله هم بشن توجیح پذیره.😂😊..من نمیخوام به همه مردای نینی سایت توهین کنم چون خیلی وقت نیست عضوم و زیاد ندیدم مردای نینی سایتو یکی دوتاشونم محترم بودن اما عکس میزارم خودتون قضاوت کنین....

نینی یار جان ایشون نباید تعلیق شن؟؟؟👇👇

منو باش که نمیدونستم اقا هستن

♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

بزار 

دوست داشتنی ترین ارزو ها دست نیافتی ترین انهاست .زندگی سراب خوبی برای ارزو های انسان است و هر لحظه انسان را از ارزو هایش دور میکند.مگر ان که یک ارزو داشته باشی و اون ملاقات با خدا باشد .در این صورت احساس میکنی هر لحظه به ارزو یت نزدیکتر میشوی و خوشبخترین انسان هستی.😍اگه همه ارزوت فقط خدا باشه خدا خودش ارزوهای خوبی برات میکنه ❤
2714

اساسا موقع ثبتنام جنسیت مرد هم گذاشته سایت یعنی مختص خانمها نیست

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

جالب اینجاس بعضی خانومای بمال هم پشت شون میگیرن و میگن ایرادی ندارع

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟

جذاب شد موضوع 

خب ادامه اش.. 

بخاطر تغییر و ورژن جدیدم از خودم سپاسگزارم...                                                           ترجیحـ میدم ب ذوق خویشـ دیوانه باشم تا ب میلـ دیگران عاقل     
2706