2726
عنوان

به نظرتون چه کار کنم

62 بازدید | 13 پست

ما تو آپارتمان زندگی میکنیم با چند تا از همسایه ها رابطه خوبی دارم ولی یکیشون دیگه رو مهمه هر دفعه یه چیزی میخاد آدم بدی نیست ولی اخلاق خاصی داره وسیله برقی میاد میگیره مثلاً یه دفعه اومد گفت ژیلت دارین من ادمیم که نه نمیتونم بگم باز اومد شامپو خواست یه دفعه صابون که شوهرم گفت بگو بیان حمومشون هم برن اینجا دیگه حالا اینها به کنار دخترش رو دوماه قبل عقد کردند حالا امروز اومده گفت پدر شوهر دخترش امشب پاگشا کرده اون مانتو مجلسیت که اون روز پوشیده بودی رو میدی من ناراحت شدم ولی دادم بهش بعد گفت هفته بعد می‌خوام دامادم رو پاگشا کنم میخاییم مردونه خونه شما بندازیم وای اصلا نگفت راضی یانه فقط گفت زیاد نیستند همین من تازه خونه تکونی کردم اصلا دوست ندارم بیان وقتی به شوهرم گفتم کلی دعوا کرد گفت بگو نه اصلا تو این کرونا هیچکس حق ندارم بیاد من روم نمیشه برم بگم چی آخه شما بگید چطوری برم بگم شوهرم راضی نیست ناراحت نشه روم نمیشه به کل چه کارکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ازاول ک بهشون رو دادین دیگه صاحبخونه شدن

کاربرآقا👨خیلیابهم میگن شبیه کیانوهستم،خدایی هم اون خوشتیپ وجذاب هم من😎میدونم اینجابیشترخانم هست،همتون برام محترم هستین.امیدوارم تواین جامعه نی نی سایت بتونم مفیدباشم💙
2728
بگو شرمنده یادم نبود اون شب ما تولد یا عروسی دعوتیم  یا اون شب برین بگین مادر شوهرم حالش بد شد ...

راست چه مشکلی داره که حتما باید دروغ گفت .. خیلی زشته .. 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
ازاول ک بهشون رو دادین دیگه صاحبخونه شدن

واقعا نه تنها من یکی دیگه از همسایه ها هم می‌گفت یکی از وسایل رو خراب کرده امشب رفتم پیشش گفتم تو بهش بگو گفتم کانتون رو گرفت گفت آره برای عقد دخترش مانتو من هم گرفت دیدم لک افتاده برگرداند آخه آدم اینقدر ضایع

واقعا نه تنها من یکی دیگه از همسایه ها هم می‌گفت یکی از وسایل رو خراب کرده امشب رفتم پیشش گفتم تو به ...

آخه چ دلیلی داره هر چی بخواد بگید بفرما هر چیزی اندازه ای داره

کاربرآقا👨خیلیابهم میگن شبیه کیانوهستم،خدایی هم اون خوشتیپ وجذاب هم من😎میدونم اینجابیشترخانم هست،همتون برام محترم هستین.امیدوارم تواین جامعه نی نی سایت بتونم مفیدباشم💙