2726
عنوان

چطور ی پیجی...اینستا واردا

45 بازدید | 6 پست

ی پیجی معتبره همه هم میگن بعد فااوراش مثلا ۶۰۰ خزاره ولی لایک هاش ۵ هزار؟خیلی تفاوت نیست؟؟؟

زِندِگیِ بَنَفش 💜 با افتخار گیاهخوار و وِجتِریَن هستم و حامی حیوانات

نه لایکاش اوکیه

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اخه ۶۰۰ هزار کجا مثلا ۲۰هزار کجا.خیلی تفاوت نیست؟

خب همینجوریه ببین این پیجایی ک فالوراشون بالا خب اکثرا پیجای قدیمین مثلا مال چهارسال پیش طبیعیه ک همه ی فالوراش فعال نیستن بعدشم الان استوری هست خیلیا پستا رو چک نمیکنن یا نگا میکنن لایک نمیکنن

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»