2733
2734
عنوان

واقعا تا این حد حساسیت لازمه؟؟؟

282 بازدید | 60 پست

وقتی مامانم از خرید میاد یه سفره یه بار مصرف پهن میکنه خریدا رو میزاره اونجا پلاستیکا رو همون اول میندازه دور شکر و روغن و حبوبات و تو یه سفره تا یه هفته جدا میزاره دلستر و نوشابه و شیر و پنیر و خامه رو پشتش و میشوره کره و کیک و اینارم بستش و مینذازه دور خودش و تو ظرف و پلاستیک میزاره خیلی حساس نیس؟؟؟شما چه میکنین

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       

کارش درستع 

نمیدونی چقد این بیماری بدع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان من از اینی که گفتی حساس تره

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
2728
2738
کارش درستع  نمیدونی چقد این بیماری بدع

اخه کلا هم همین قدر حساسه غیر کره و اینا😂

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       

ماهم همینیم 

رعایت باید بشه. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706