2737
2739

رفته بودم مانتو بگیرم چندتا زن بدون ماسک اومدن فروشنده میخواست بیرونشون کنه یکیشون گفت ما کرونا نمیگیریم عزیزم ولی ماسک تو ماشینه میخوای بیارم بعدشم زد زیر خنده

اره ارواح عمت ماسک گذاشتی تو ماشین برا دکوری

من که فکر میکردم جذامی ان همون موقع رفتم بیرون😒

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من یه بار رفته بودم فروشگاه یکی سرفه زنان اومد تو صداشم گرفته بود😑💔

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕                                                  

از این دست آدمهای بی شعور دقیقا تو مانتو فروشی بود. گفتم ماسک بزنید گفت واکسن زدم. اینقدر پررو و دریده. 

اون زمان اسمی از واکنس نبود چه برسه که باشه. 

تو دلم گفتم کاش تو کرونا بگیری  حقته واقعا 

بخاطر تغییر و ورژن جدیدم از خودم سپاسگزارم...                                                           ترجیحـ میدم ب ذوق خویشـ دیوانه باشم تا ب میلـ دیگران عاقل     
بخاطر امثال اون جزامی کرونا تموم نمیشه  پوسیدیم‌تو خونه طفلک پسر ۴ سالم .

اگه میتونی ماسک بزن براش با ضد عفونی در حد ده دقیقه یکم با ماشین دور بزنین بیا واقعا گناه داره

2738
زبون سلیس فارسی حالیشون نمیشه، چ توقعی داری😐🤦🏻‍♀️

اره😒

منکه نشستم تو اسنپ راننده ماسک نداشت سرفه کرد گفتم چقد صدای سرفه ش واضح اومده نگاه انداختم دیدم ماسک نداره.گفتم ماسک نمیزنی راننده اسنپ حتما باید ماسک بزنه تو اسنپ گزارش میزنم برات. گفت ماسکم تو تعمیرگاه جا گذاشتم چه دلیل چرت و پرتی

از این دست آدمهای بی شعور دقیقا تو مانتو فروشی بود. گفتم ماسک بزنید گفت واکسن زدم. اینقدر پررو و دری ...

فکر میکنن ما گوش درازیم😐

منکه نشستم تو اسنپ راننده ماسک نداشت سرفه کرد گفتم چقد صدای سرفه ش واضح اومده نگاه انداختم دیدم ماسک ...

😐😐😐خب جا گذاشتی بخر قحطی اومده مگه

من بودم سکته میزدم از ترس

فکر میکنن ما گوش درازیم😐

دور از جون آره

زبونشونم دراز و پررو هستن

موقعیت خوبی نبود وگرنه جواب داشتم دهن شو کاهگل بگیرم که هم ماسک بشه براش هم ساکت شه😐😐

بخاطر تغییر و ورژن جدیدم از خودم سپاسگزارم...                                                           ترجیحـ میدم ب ذوق خویشـ دیوانه باشم تا ب میلـ دیگران عاقل     
🤦‍♀️ شما خودت هنوز داری خرید عید میکنی  کدوم عید امسال عید دیدنی نداریم

عزیزم تا سر کوچه و خرید ادم نمیخواد بره؟ نمیخواد دور خود اعضای اصلی خانوادش جمع شه؟ من ماسک زدم رفتم یه مانتو برداشتم اومدم 

پزشکان نصف مردم رو قانع کردن که ماسک بزنند مابقی مردم رو دامپزشکان باید قبول زحمت کنن😏

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                       
2706