2733
2734
عنوان

من چندین ماهه دارم به یکی فک میکنم

172 بازدید | 23 پست

امکانش هست که اونم بهم فک کنه؟؛ آخه مگه میشه این حجم از فکر کردن، همش یک طرفه باشه؟؛ باور نمیکنم، جدیدا حس ششمم خوب کار میکنه، و حسم بهم میگه که اونم منو میخواد، ولی چون همکاریم، روش نمیشه بیاد جلو

نمیدانم

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود                     تَنها شادیِه‍ زِندِگیم‍ اینِه‍ کِه‍ هیچکَس نِمیدونِه‍ دَر چِه‍ حَد غَـَمگینـَم‍ :")🥀✨                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
خب من هر روز عکس پروفایل جدید میذارم

اگه میخاستت خب یه پیشنهاد بیرون رفتن میداد یا شب ها بهت پی ام‌میداد بحرفین تا کمکم مختو بزنه😂

بنظرن زیاد دل نده بهش

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍

یه نصیحتی میخوام کنمت کاش به منم کسی اینو میگفت اصلا به هیچ پسری فکر نکن چون اونا میرن با کس دیگه ازدواج میکنن و تو میمونی ودوس داشتنه اونا وشکست عشقیو گریه حالا این وسط همه وقتت و موفقیتت به فنا میره.واونا موفق و پولدار و زندگیو خانواده همه چی دار میشن و ببخشید رک میگم تو بیچاره تر ولاغر تر واز درسو زندگیت میفتی حالا کیس جدید هم بخواد بیاد سمتت وضعو حالتو میبینه و میره و تو میمونی مجرد و تنها ولشون کن گور باباشون هرکی رفت آب بریز پشتش  

2706