2726
عنوان

داستان زندگی من (6)

| مشاهده متن کامل بحث + 125140 بازدید | 538 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

@shewedpolo    

@helllen    

@delroda    

@بانوز    

🤍💜 هر آنکه جانب اهل خدا نگه دارد     خدایش در همه حال از بلا نگه دارد     حدیث دوست نگویم مگر به حضرت دوست     که آشنا سخن آشنا نگه دارد  🤍💜                                                                                                                                                                                              در رابطه با داستانم: با قلم نه چندان خوبم آمیخته با ناااگفته های تلخ و گفته های آمیخته با احساسات و نیم‌چه خلاقیت داستان سرایی ام ‌🤍          داستان رو قریب به دو سال پیش نوشتم به دیدگاه مقاله یا رمان یا غیره ... بخوانید.  درس عبرت و نکات مفید رو در ذهن بسپارید و تمام!!!   پس خواهشمندممم دوست عزیز و مهربانم از احساس ترحم و دلسوزی و گرفتن شماره و آیدی و ایمیل و عکس من و پیام های ترحم آمیز خودداری کنید !!!  چون هدف از نوشتن گذشته ها،جلب توجه و ترحم نبوده و از اینکه این حس رو به من القا نمیکنید ممنونم 💜!!    بعضی از کسایی که داستانم رو میخونن میخوان بدونن الان چطورم ! من خوبم بدنیستم! شما چطورید؟☺️   

اخ اینحرف ها..چقدر برای امثال سونیا و هانیه ک انقدر راحت و شیک و مجلسی به ازدواج دلخواه با کسی ک دوسش داشتن رسیدن بچگانه و غیر قابل درکه...

من از ته دلم برای همه دخترای سرزمینم ارزوی رسیدن به بهترین ها و زجر نکشیدن هارو دارم..ولی کلا میگم که اینحرفا برای بعضی از عزیزا ممکنه قابل درک نباشه..

خیلیاتون درکم کردین چون بالأخره در جایی از زندگیم با من هم فاز و هم حس بودین...(شایدم همه جای زندگیموعمیقا حس کردین )

یه سری از عزیزا اسم ازدواج سنتی رو اوردن

گفتن اگر ازدواج سنتی میکردم،اینطور نمیشد..

من توی فصل 2تفکراتمو گفتم ک با درون من اشنا بشین..گفتم من،علی رو دوسش داشتم.من،با مسئله ازدواج ک مسئولیت بزرگیه از بچگی مشکل داشتم.من،به علی ک دوسش داشتمو لب دریا از من پرسید انید دوستم داری؟

منی ک له له میزدم برای گفتن دوستت دارم،

چرا سکوت کردم؟

چون از ازدواجم با علی،با کسی ک دوسش داشتم مطمئن نبودم و نمیخواستم وقتی از ازدواج کردن مطمئن نیستم

بگم اره و بعدا خدایی نکرده باعث ناراحتیش بشم

ادمهایی ک وسط راه تنهام میذاشتن و واسم نجنگیدن..چطور تضمینی هست ک با ازدواج سنتی کسی تا اخر کنارم باشه و ولم نکنه...

🤍💜 هر آنکه جانب اهل خدا نگه دارد     خدایش در همه حال از بلا نگه دارد     حدیث دوست نگویم مگر به حضرت دوست     که آشنا سخن آشنا نگه دارد  🤍💜                                                                                                                                                                                              در رابطه با داستانم: با قلم نه چندان خوبم آمیخته با ناااگفته های تلخ و گفته های آمیخته با احساسات و نیم‌چه خلاقیت داستان سرایی ام ‌🤍          داستان رو قریب به دو سال پیش نوشتم به دیدگاه مقاله یا رمان یا غیره ... بخوانید.  درس عبرت و نکات مفید رو در ذهن بسپارید و تمام!!!   پس خواهشمندممم دوست عزیز و مهربانم از احساس ترحم و دلسوزی و گرفتن شماره و آیدی و ایمیل و عکس من و پیام های ترحم آمیز خودداری کنید !!!  چون هدف از نوشتن گذشته ها،جلب توجه و ترحم نبوده و از اینکه این حس رو به من القا نمیکنید ممنونم 💜!!    بعضی از کسایی که داستانم رو میخونن میخوان بدونن الان چطورم ! من خوبم بدنیستم! شما چطورید؟☺️   

ازدواج سنتی (بااحترام به همه ی کسایی ک این ریسک رو کردن و تعدا اندکی ک خوشبخت شدن خداروشکر و تعداد زیادی که متاسفانه مجبوری دارن میسازن)...چیزی ک با مدار و فاز و خلق و خو و منطق من کاملا ناسازگاره..

جدا ازاین،من پسرای زیادیم اطرافم بودن و خواستگار داشتم ولی وقتی دلم با اونا نبود چطور بدون عشق و علاقه باهاشون ازدواج میکردم..

اصلا مسئله ازدواج نیست..

مسئله دوست داشتنه

2706