1874
2019
عنوان

داستان زندگی من (6)

79800 بازدید | 538 پست

سلام آنید هستم.

اگر منو نمیشناسین،فصلای قبل داستان زندگیم تو تاپیکای قبلم هست میتونین بخونین..

دوستای عزیزم بریم واسه فصل 6

لطفا سکوت نکنید من حس میکنم تنهام و واسه خودم مینویسم😘😘🌼

آنید هستم..متخصص روابط...داستان زندگی من در قالب 9 فصلِ خلاصه،در تاپیک هام وجود داره..من در پستی های پشت سر هم دوران زندگیم حالات عجیب روحی و روانی ای رو تجربه کردم که باعث صیقلی شدن روح و روانم شدن.گرچه راه زیادیست تا کمال و چیزی به نام کمال مطلق برای آدمی وجود نداره :)) و من هنوز در این مسیر هستمو به مقصد و ارامش نسبی نرسیدم. در مراحلی از زندگیم به دنبال روانشناسی خبره میگشتم برای خودشناسی بیشتر و آشنایی بیشتر با لایه های روان انسان و کمک کردن به خودم.به دلایلی گشتموپیداش نکردم :) روزی که خودم روانشناس خودم شدم،عمیقا راه و روش خودسازی و شروع از هیچ و پوچ رو با آزمون و خطا یاد گرفتم.. وقتی مجبور میشی خودت به خودت کمک کنی، راه زیاد و سختی رو باید طی کنی.. سخته.. بسیار سخته..  اما در اخر مسیر نور اگاهی وجود انسان رو فرا میگیره... من یک دانشجو معلم هستم.. بنظر من کلاس درس چیزی فراتر از زیست و فیزیک و شیمی هست.. علاوه بر اونها،راه و روش زندگی مسئله بسیار مهمیه و از گفتن تجربیاتم به دانش آموزام کوتاهی نخواهم کرد... در این سایت، سعی میکنم کمک کنم و گرما ببخشم.. دعای خیر شما برای بدرقه ادامه ی راه من کافیه..  ممنون میشم واسم یه صلوات بفرستید🌸

داشتم فکر میکردم کدوم تاپیک میره پربازدید پست بذارم بیاین تاپیک اخرمو لایک کنید....

فقط 47 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 از دیگران دل بردن آسان است، حرفی نیست از من اگر دل بردی اما، آفرین داری رفیقیـ ڪ ب هنگام غمم دور نرف زیر شمشیر غمش رقص کنان خاهم رف😎✌ ★فداتم رفیق★ مائده جونم ترنم جونم ریحانه جونم...      وَ مَن دَر هَوایِ تو دُنیا را خواهَم گَشت⁦ 💕💑.    تو شدی همون عشق اولو آخرم❤❤.           بی راه نرو ساده ترین راه حسین است... ♥

پیک چهارم کرونا را به سلامت رد کن

با دکتر ساینا در هر ساعت از شبانه روز، به بیش از 1500 پزشک دسترسی داری

2032

میدونم.

میدونم داستانم بعضیارو خسته کرده

خسته ازاین چرخه ی تکراری که گذشت..

ولی من چه تقصیری داشتم...

من به عنوان یه دختر حق دوست داشتن و دوست داشته شدن رو نداشتم؟

اصلا چی میشه ک این حق مهم و ضروری واسه یه دختر ازش سلب میشه..

آنید هستم..متخصص روابط...داستان زندگی من در قالب 9 فصلِ خلاصه،در تاپیک هام وجود داره..من در پستی های پشت سر هم دوران زندگیم حالات عجیب روحی و روانی ای رو تجربه کردم که باعث صیقلی شدن روح و روانم شدن.گرچه راه زیادیست تا کمال و چیزی به نام کمال مطلق برای آدمی وجود نداره :)) و من هنوز در این مسیر هستمو به مقصد و ارامش نسبی نرسیدم. در مراحلی از زندگیم به دنبال روانشناسی خبره میگشتم برای خودشناسی بیشتر و آشنایی بیشتر با لایه های روان انسان و کمک کردن به خودم.به دلایلی گشتموپیداش نکردم :) روزی که خودم روانشناس خودم شدم،عمیقا راه و روش خودسازی و شروع از هیچ و پوچ رو با آزمون و خطا یاد گرفتم.. وقتی مجبور میشی خودت به خودت کمک کنی، راه زیاد و سختی رو باید طی کنی.. سخته.. بسیار سخته..  اما در اخر مسیر نور اگاهی وجود انسان رو فرا میگیره... من یک دانشجو معلم هستم.. بنظر من کلاس درس چیزی فراتر از زیست و فیزیک و شیمی هست.. علاوه بر اونها،راه و روش زندگی مسئله بسیار مهمیه و از گفتن تجربیاتم به دانش آموزام کوتاهی نخواهم کرد... در این سایت، سعی میکنم کمک کنم و گرما ببخشم.. دعای خیر شما برای بدرقه ادامه ی راه من کافیه..  ممنون میشم واسم یه صلوات بفرستید🌸

لطفا تگ کنید بقیه هم بیان خب

@ناژی    

@فافانو    

1718