2726
عنوان

قراره بریم خانوادمو ببینم وای ک چقد خوشحالم🤩🤩🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 1031 بازدید | 69 پست
کم کاری و کسایی میکنن که از دورهمی و مسافرت و مهمونی نمیگذرن 

من دورهمیو کارندارم... ولی مسافرت با ماشین شخصی و ب خونه شخصی چ خطری داره؟ اگه خطر داره چرا قطارا و پروازا تعطیل نمیشه؟ پس خودمونو ب اون راه نزنیم کم کاری ها زیاده و مدام از مردم توقع دارن بی جیره و مواجب بشینن تو خونه هاشون 

من‌رعایت میکنم هم فاصله رو هم بهداشت رو ماسکم میزنم چه اشکالی داره با رعایت پروتکلهای بهداشتی رفت بی ...

خب خیلیا خودشونو گول میزنن.. میشینن با بچه تو خونه ولی همسرشون مجبوره با مترو بره سرکار.. دلشون خوشه تو قرنطینن.. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کم کاری و کسایی میکنن که از دورهمی و مسافرت و مهمونی نمیگذرن 

ن عزیزم مردم خسته شدن. دلیل نداره وقتی واکسن هست مردم هنوزم استرس داشته باشن... پس کی قراره پول کشور خرج مردمش بشه

فراخوان ارسال ویدیو از مشکلات مادرانی که در انتظار نه ماهه شدن مرخصی زایمان به سر میبرند

با تلاش و پیگیریهای انجام شده با همکاری صدا و سیما گزارشی از روند اجرایی شدن قانون مرخصی زایمان نه ماهه در دیوان عدالت اداری و سازمان تامین اجتماعی تهیه شده

نیاز به همکاری شما مامانا داریم تا از مشکلات و دغدغه هاتون برامون بگین

اگه مایل به ارسال ویدیو هستین که پخش بشه و یا حرفی دارین که میخابن به گوش مسیولین برسه از طریق سایت کمپین یا اینجا حرفتونو  بزنید

کمپین حمایت از بانوان شاغل https://edalatkade.ir/      کمپین حمایت از بانوان شاغل
2728

خوشبحالت واست از ته قلبم خوشحالم چونکه منم 4 ساله خانوادمو ندیدم من تنها ایرانم و اونا خارج از کشورن الهی الهی الهییییی منم بتونم برم ببینمشون البته بعد از کرونا بدون ماسک و دستکش

خوشبحالت واست از ته قلبم خوشحالم چونکه منم 4 ساله خانوادمو ندیدم من تنها ایرانم و اونا خارج از کشورن ...

عزیزمممم...خدا لعنت کنه دوری و کرونارو😑ایشالا بزودی خانوادتو ببینی خوشگلم

وقتی عاشق میشوی👩‍❤️‍👨همه دنیایت محدود میشود در یک نفر😌در نگاهش😻در صدایش...☺️و چه خوشبختم منی که دنیایم خلاصه شده در❤️تو❤️ تویی که بودنت جبران همه نداشته هایم است🤩 دوستت دارم مرد من👩‍❤️‍💋‍👨💋                  sen hep kalbimin en ğüzeı yerindesin  
شیش ساعت راهه

خب دیگه

ما ۱۲ ساعت راهه.. سالی دو بار می ریم و شاید سالی یکبار

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی
بخدا کرونا تموم بشه وحشتناک میشه روانپزشکا و روانشناسا غوغا میشه مردم یکساله درگیرن افسردگی خیلی بده ...

دقیقا

من سر بچه دومم استراحت مطلق بودم

ماهی یکبار میرفتم بیرون از خونه اونم برا سونو و آزمایش بود که همون روز یا نوبت ماه بعد میبردم دکتر نشون میدادم

دقیقا ماهی یه بار... اواخر بارداری هم نهایت ماهی دوبار میرفتم دکتر

الان بچه سومم ۶ ماهشه.. هنوز حال روحی اون موقع ام خوب نشده

تو خونه موندم و کلا بیرون نرفتن آدمو دیوونه  میکنه

معلومم نیست کی کرونا بره.. یه سال دیگه دوسال دیگه

تا کی باید خونه موند

منی که دارم اینو میگم.. ۵ ماه پیش خانواده ام رو دیدم

نه کسی خونه ما میاد نه ما می ریم چون اینجا غریبیم 

ولی حال روحی هم به اندازه جسم مهمه

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی