2733
2734
عنوان

تو عقدم شوهرم میگه باسیصدتومن میرم پیش زنای دیگه😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1873 بازدید | 77 پست
من 20 سالمه ولی برگردم به 16 سالگیم میرفتم  میکاپ حرفه ای عروس یاد میگرفتم الان عین آدمای بی خا ...

هنوزم ک  تازه اول راهی ‌‌برووو

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من 20 سالمه ولی برگردم به 16 سالگیم میرفتم  میکاپ حرفه ای عروس یاد میگرفتم الان عین آدمای بی خا ...

درسته عزیزم یاد گرفتن یه هنر خیلی خوبه 👍

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩
هنوزم ک  تازه اول راهی ‌‌برووو

دیگه نمیشه شوهرم نمیزاره میگه محیط آرایشگاه خوب نیس. از اینورم حاملم

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2731

۲۲ک زوده از حرفاش معلومه ک ب بلوغ فکری نرسیده و زن گرفتن براش زود بوده وقتی اینجوری توروت داره میگ خب معلومه بعدش چی میشه بهش بگو بدردت همون زنای سیصدتومنی میخورن ارزش من خیلی بالاتره یبار تهدیدش کن همش نرم نباش پیشش ک فک کنه بهش محتاجی ب مرد جماعت بگی بهم محبت کن خودشو میگیره فک میکنه چیه😬ولی واقعا سنش کمه مرداتا ۳۰ سالگی شیطنت دارن بهترین سن برا ازدواج ۳۰ بنظرم

خدایا شکرت به خاطر همه چیز 

بنظر من جدا شو همین اول کار داره پرو پرو حرف خودش میزنه  مطمن باش باهاش بری زیر سقف شاهد خیانت های زیادی خواهی بود و یه دلیل دیگه هم که من به ذهنم اومد شاید داره ذهنت رو آماده میکنه واسه رابطه سه نفره نمیدونم چرا همون اول که تاپیک رو خوندم همچین چیزی اوفتاد به دلم و در آخر این آقا سنی نداره و بچه هس و بیشتر از اینکه عشق و علاقه داشته باشه با عرض معذرت امپرش رفته بالا و دنبال وسیله ی برای ارضا کردنش بود که راحت در اختیارش باشه سنت کمه خودت نجات بده همین جوریشم خیلی از آقایون خودشون با وقار نشون میدن و بعد چند سال زندگی گندشون در میاد ایشون که دیگه جای خود داره اول راه حرف خودش زده

فعلا خیلی مراقب باش اون اتفاقه بینتون نیفته 

این حرفا بهونست اگه براش مهم باشه یکم صبر میکنه مبادا خودتو به باد بدی که بدبخت میشی

یکباره هم طلاق نه صبر کن

برو پیش مشاور 

اول باخانوادت و بعد  خانوادش بشینید باهاش حرف بزنید اگه میدونی کتمان میکنه  اول صداش رو ضبط کن 

هرچند اگه من بودم اونم تو عقد حتی یک لحظه صبر نمیکردم چون زن ها هیچ وقت فراموش نمیکنن و در نهایت یک روز صبرشون تموم میشه

به نظر من حرمت ها که بشکنه دیگه نمیشه درستش کرد

مردا تو عقد هرچی هستن به مرور زمان بدتر میشن اگه جلوشون رو نگیری

شوهرم تو عقد تنها که بودیم بین حرفا گاهی تحقیرم میکرد الکی از کارم عیب میگرفت مثلا من هیچی حالیم نیست 

تا سه سال بعد عروسی تحمل کردم تا یک بار دعوای حسابی شد تا پای طلاق  

هییئییی بهتر شده 

ولی شوهرت خیلی آدم بیشعوریه واقعا 

ازش بپرس من هیچی بابام و داداشام یه فصل کتکت بزنن هیچی از خدا نمیترسی واقعا از خدا نمیترسی 

اگه واقعا این حد و حدود براش مهم نیست  خیلی تفاوت فرهنگی دینی و خانوادگی دارید 

شاید باشن آدمایی که براشون عادیه و متاسفم 

یه بنده خدایی میگفت شوهرمو به طلاق تهدید میکنم و میگمدوستت ندارم  اما حقیقت برعکسه اینه میگفت اینجوری کنترلش میکنم اما هم دوسش داره به جاش برسه همه کار براش میکنه هم طلاق نمیخواد 

شاید میگه که به یه هدف دیگه برسه

هرچند خیلیییی وقیح و بده حسابی ادبش کن لازم شد چوب انار بردار بزنش تا یاد بگیره چه جور حرف بزنه ) اغراق(

فراموش نکن و بهش بگو تو چیییی اصلا من لیاقت خیلی بهتر از تو ها رو دهرم هنوز جوونم و با آدم مهربون گرم و با شخصیت ازدواج میکن بزار حساب بیاد دستمشورت با خانواده فراموش نشه

اگه کتاب  خوب یا سایت خوب  در مورد تربیت فرزند ، و روابط و شخصیت میدونی بهم معرفی کن . کتاب زنان زیرک . زن بودن از تونی گرنت .نیمهی تاریک وجود تاپیک دختر گرانبها و بانو آرتمیس عالی  هستند وخوندمشون. 
فعلا خیلی مراقب باش اون اتفاقه بینتون نیفته  این حرفا بهونست اگه براش مهم باشه یکم صبر میکنه م ...

با خانوادشم حرف زدیم ولی الان رابطون داره هی خراب میشه و اون اصلا تلاشی برای خوب کردنش نمیکنه ازش میمرسم دوسم داری سکوت میکنه😔😭😭

2738
بنظر من جدا شو همین اول کار داره پرو پرو حرف خودش میزنه  مطمن باش باهاش بری زیر سقف شاهد خیانت ...

بله اصلا هیچ کاری برای خوب کردن رابطمون نمیکنه و وقتی میگم تو منو دوسم نداری سکوت میکنه

جلوی اینجور آدم ها باید وایساد طرف هنوز طرز صحبت بلد نیست

قربونم بری.شما نمیفهمی پدر مادر این بچه ها چ ظلمی کردن در حقشون.مگر خودتم تو بچگی ازدواح کردی الان حرف حق بهت فشار میاره

بیشتر بی فرهنگی به شما میخوره دوست عزیز😐😐 طرف اومده راجب زندگیش نظر خواسته شما به خانواده اش توهی ...

پس راجبع چیش نظر خواسته؟راحبع اینکه شوعرش اینقدر بچس همع چیو سک س میبینه.شما غیر اینکه پدر مادرشون دونفرو بدبخت کردن چیز دیکه ای ب ذهنت میرسه؟اک اره خودتم هنوز عقلت کامل نشده

چه راحت رفتن با یکی دیگه ورد زبونشه،،، بگو لیاقتت همون شبی ۳۰۰ تومنیاس، بیشعور

هم سنت کمه، هم هنوز اتفاقی بینتون نیفتاده، چرا میخای خودتو حیف کنی دختر خوب

اگر انسانی، انسانی را بخاطر گناهی سرزنش کند، نمیرد تا خود به آن گناه دچار شود...
2706