2703
2553
عنوان

کسی با کاشت ناخن روزه گرفته میشه کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 5088 بازدید | 44 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
عزیز دلم با کاشت همه ی غسلها و نماز و روزه ها باطله.اونهایی هم که میگن جبیره و ... از حاج آقای درونش ...

😂حاج آقای درونشون عالی بود 

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
من خودم چیزی ک تو قران باشه رو قبول ندارم ن حرف مرجع تقلید و چندتا شیخ ولی در این باره چیزی تو قران ...

تو قرآن کلیات نوشته شده بقیه احکام بر عهده پیامبر ائمه گذاشته شده مثلا تو قرآن گفته نماز بخونین ولی تعداد رکعات نوشته نشده

غسلم نمیشه کرد پس روزه هم نمیتونه بگیره و از نظر دین نجس هست کسی که غسل نکنه

میدونم منظورم واسه زمانی بود که غسل گردنش نباشه 😙

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.
2706