2726

سلام خانوما من واسه عید وقت گرفتم واسه کاشت ناخن ولی اینجور ک فهمیدم ۲۵فروردین ماه رمضان موندم چیکار کنم حیفم میاد ۲۰۰تومن پول بدم واسه یک ماه بعد برشون دارم میشه کمکم کنید چون می خوام ماه رمضان روزه بگیرم 

با کاشت نمیشه روزه و نماز داشت

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

روزه میشه گرفت عزیزم نماز نمیشه خوند 

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.

ببخششید میپرسم.... فقط هم اسی جواب بده... تو اون یه ماه غسل و وضو ندارید؟ 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

عزیز دلم با کاشت همه ی غسلها و نماز و روزه ها باطله.اونهایی هم که میگن جبیره و ... از حاج آقای درونشون میپرسن . زنگ بزن ۰۵۱۳۲۰۲۰ هر مرجعی بپرسی میگن باطله

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b

وقتی غسل نشه نماز نمیشه روزه هم نمیشه مرجع ها فتواهای خاص دادن ب واس کاشت من هزارجا زنگ زدم پرسیدم‌گفتن ممکن نیس تمااام

مامان کاش میشد صدات کنم صدام برسه بهت یبار دیگه بگی جاااانم؟؟💔 مطمعنم هرجا هستی جات از اینجا بهتره پس مامان منو فراموش نکن برام دعاکن مثل تو صبور باشم فرشته ی من😭🖤
2706