2091
2093

سلام خانوما من واسه عید وقت گرفتم واسه کاشت ناخن ولی اینجور ک فهمیدم ۲۵فروردین ماه رمضان موندم چیکار کنم حیفم میاد ۲۰۰تومن پول بدم واسه یک ماه بعد برشون دارم میشه کمکم کنید چون می خوام ماه رمضان روزه بگیرم 

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

تنها راهش کنسل کردنه

.عااااشقبیوگلز و پیراشکی ام😍خدایا حضورتو هرلحظه حس میکنم......اسلام به ذات خود ندارد عیبی...هرعیب که هست از مسلمانی ماست ........‌اندازه نگه دارکه اندازه نکوست ،،هم لایق دشمن است و هم لایق دوست😍
2087

روزه میشه گرفت عزیزم نماز نمیشه خوند 

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.

ببخششید میپرسم.... فقط هم اسی جواب بده... تو اون یه ماه غسل و وضو ندارید؟ 

شمایی که میخونی... به خدا بگو پرژک خونه میخواد... گفتی؟ 🤨 به بعضیام باس گفت:یکم آدم باش،،،،تنوعی بشه واسه خریتت😐
2050

عزیز دلم با کاشت همه ی غسلها و نماز و روزه ها باطله.اونهایی هم که میگن جبیره و ... از حاج آقای درونشون میپرسن . زنگ بزن ۰۵۱۳۲۰۲۰ هر مرجعی بپرسی میگن باطله

تو نی نی سایت با نظر هرکی موافق باشی میشی عشق و عزیز و فهمیده ولی خدا نکنه مخالفش باشی اونوقت میشی نفهم و بی ادب و ......! خانمها تبادل نظر یعنی هر کسی نظر خودش رو بنویسه پس لطفا جنبه ی تبادلی داشته باشید.

وقتی غسل نشه نماز نمیشه روزه هم نمیشه مرجع ها فتواهای خاص دادن ب واس کاشت من هزارجا زنگ زدم پرسیدم‌گفتن ممکن نیس تمااام

میشه برام دعا کنی؟❤انشالله خدا هرچی میخوای بهت بده🌹دعا برای خوشبختیم برای نازاییم به زودی تیکر بارداری نصب میکنم اونم دوقلو ی دختر ی پسر😍❤خداجونم نیم نگاهی ازت کافیه😭
عزیز دلم با کاشت همه ی غسلها و نماز و روزه ها باطله.اونهایی هم که میگن جبیره و ... از حاج آقای درونش ...

بله در هر صورت مانع ورود آب به ناخن میشه 

برای سلامتی کوچولوهام لطفا یه صلوات😘😘😘😘

عزیزم نماز ک از روزه مهم تره😐

ناخن کاشت وضو و نماز نداره

واسطه ازدواج دائم👈اپلیکیشن و سایت آدم و حوا. اساتید و مشاورینش خیلی معروف و متخصص و حاذق هستن، اسامیشون رو ببینید متوجه میشید توی برنامه های مشاوره ای تلوزیون هم هستن. مجموعه شون معتبر و مورد اطمینان هست تو خبرگزاری فارس و خبرنگاران جوان میتونین سرچ کنین.        adamvahava.org          من هیچ ارتباطی با این مجموعه ندارم و فقط برای ثوابش معرفی کردم.  چون اساتید و مشاورینشون رو دورادور میشناسیم و میدونیم چقدر کارشون درسته👌  و کلا هم این مجموعه هیچ مبلغی رو دریافت نمی کنن.
چ بد

روزه میتونی بگیری ..ولی به شرطی که هیچ غسلی به گردنت نیوفته چون با کاشت ناخن غسل و وضو باطل .ووقتی شما غسلی به گردنت باشه روزه هم باطل میشه 

الهی هیچ کودکی رایتیم و بی سرپناه وگرسنه نکن آمین 🖤🖤
1718