2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

205تا تاپیک 😂😂😂😂😂

نی نی یار ها یه دونه اش رو شاید اونم اگه اطلاعات خصوصی داشته باشه باید بزاری تو تاپیک حذف تاپیک که الان قفل شده تاپیک مجبوری بدی بترکونن برات یه دونه اش رو اونم به زور😂😂😂

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
2728
پس چیکار کنم؟میخوام همه پاک بشن 

بهش فکر کن شب بخواب با کیفیت 360 فقط می تونی خواب اش رو ببینی هیچ راهی نداره 😂😂😂😂😂

یا اینکه بگی 205 تا تاپیک رو برات گزارش بزنن که اونم باید تو خواب ات ببینی یه نفری بیاد کل تاپیک هاتو گزارش بزنه 😨😂

نتیجه گیری: هیچ راهی نیست 

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
ای بابا فکر کنم تنها راهش ترکوندن کاربریم باشه

👌🏻👌🏻👌🏻😂😂😂😂

2738