2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کوچکترن ازت که انتظار بلند شدن دارین 

اگه منظورت بزرگتراست که فقط یه سلام کن برو بشین 

نرو سمتشون که دست بدی یا روبوسی که نیس به خاطر کرونا

لایک ممنوع⛔️خواهشا لایک نکنید❌ریپلای دوست دالم

هیچی مگه قراره به پات بلند شن ؟ مثلا اونا از شما بزرگتر اند شما باید اول سلام بدی و روز مرد رو تبریک بگی 

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.
2731

من معمولا واسه کسایی که سنشون ازم بزرگتره فقط بلند میشم

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

خب زیادی احترام بهشون میذاری یا از اون خونواده هاایی هستن که زیاد خودمونین در اندازه خودشون احترام بذار بهشون زیاد حالا برام اینو گزارش بزن ممنونhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/5945325/خانمای-یزدی-یه-سوال-دارم-بیایین-لطفاا?postId=178010753

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
2738

چند روز پیش داشتم یکی از ویس های هلاکویی رو گوش میدادم در مورد تیپ شخصیتی "برتری طلب". میگفت اینجور آدما دوس دارن آدما به پاشون بلند شن

(من که دوس ندارم کسی به پام بلند شه.  مادر شوهر 70 ساله به پام بلند شه که چی بشه؟)

این روزها باید مثل کلاغ باشی! باید عادت کنی بدون اینکه دوستت داشته باشن زندگی کنی...                           
گاهی وقتا ادم احساس راحتی و خودی بودن میکنه که جلو طرف پا نمیشن.مث خواهر ادم... همه چیو پیچیده میکن ...

عزیزم بذام گزارش میزنیhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/5945325/خانمای-یزدی-یه-سوال-دارم-بیایین-لطفاا?postId=178010753

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
اینکار درست نیست اصلا

کار اونا زشت تره که وقتی مهمان وارد خونشون میشه حتی به احترامش یکم خودشون رو تکان نمیدن و بلند نمیشن

معمولا وقتی مهمون وارد خونه میشه برای ادای احترام و ارزش بلند میشن

مردم گناه را نمی بینند ، مگر آنکه زنی مرتکب آن شود.....!
خب شخصیت ندارن وگرنه بحث نسبت و سن نیست بطور طبیعی وقتی مهمان وارد خونه ت میشه باید بلند شی  ا ...

بله اگه عروس خانواده رو مهمان بدونی 

ما که مهمون نمیدونیم

خودی حساب میکنیم 

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.
کار اونا زشت تره که وقتی مهمان وارد خونشون میشه حتی به احترامش یکم خودشون رو تکان نمیدن و بلند نمیشن ...

اره عزیزم کار اونا اشتباهه ولی ادم بدی و با بدی جواب نمیده هرکی سلام کرد با احترام باید جواب سلام بده 

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
2706