2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بهترین جواب  ادم توهمی و گوشه نشین و جو گیر و بی تجربه تا عاقل نشده بهتره تنها باشه

اره واقا چیه مگ این دوس پسر ی عده مث نقل و نبات میدونن 10 تا 10 تا دارن ی عده سنگر میگیرن میترسن 

لطفا اگ بیشعوری پستای منو ریپ نزن مرسی❤️

این نظره منه البته

دوست پسر یک موجود اضافی هستش که جز وقت تلف کردن و مشغول کردن ذهن چیزی نداره

بجای اینکه وقتم رو با دوست پسر بگذرونم کارای خیلی مفید تری انجام میدم که بعدا به دردم بخوره

پنجره را باز کن و از این هوای مطبوع بارانی لذت ببر خوشبختانه باران ارث پدری هیچکس نیست💚🌿                                     #حسین_پناهی
پسرا دخترو فقط برا رفع نیاز جنسیشون میخان ..کافیه بهش بگی ب من دست نزن کات میکنه میره .. مخالفا ریپ ...

واقعا فرهنگشم نداریم.ی جایی شنیدم میگفتن دخترای ایرانی هم دوست دارن سک.سی باشن هم نمیدن!واقعا هم درسته

2738

نه من خوشم نمیاد هم اینکه خانواده های ما کلا اینجورین ماهم دوس نداریم

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود                     تَنها شادیِه‍ زِندِگیم‍ اینِه‍ کِه‍ هیچکَس نِمیدونِه‍ دَر چِه‍ حَد غَـَمگینـَم‍ :")🥀✨