2733
2734
عنوان

نامزد سابقم

| مشاهده متن کامل بحث + 1127 بازدید | 101 پست
  واقعا كسي خودش نميتونه يك صدمش رو در بياره ميان ميگن پولي نيست خب پسر هم حق داره وقت ...

دقیقاً عزیزم

باور کن گلم هر وقت ما از برابری حرف میزنیم این جماعت تن پرور اعتراض میکنن 

Future assistant professor

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واقعا كسي خودش نميتونه يك صدمش رو در بياره ميان ميگن پولي نيست خب پسر هم حق داره وقت ...

اصلاً کسی که خانواده متوسط داشته باشه نه ثروتمندا فقط متوسط تا این حد مثل @hanie_s   به مهریه دلبسته نیست.

ولی جامعه ما یک دست نیست.

من و شما دنبال برابری بعضی ها دنبال پول و مهریه

برابري بجز مهريه و كار كردن و پول در اوردن و شريك شدن در هزينه هاي زندگي مد نظر هست    

دقیقاً 

حقوق برابر 👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

باید به همراه مسولیت های برابر باشه👌👌👌👌👌

2731
برابري بجز مهريه و كار كردن و پول در اوردن و شريك شدن در هزينه هاي زندگي مد نظر هست    

عزیزم اگه خواستی یه نگاهی به تاپیک دوم من در مورد برابری بنداز ببین خیلی ها چقدر مخالف برابری هستن!

اصلاً کسی که خانواده متوسط داشته باشه نه ثروتمندا فقط متوسط تا این حد مثل @hanie_s   به ...

گل من خودم مهریه رو قبول ندارم و به نظرم قانون ما اگه شبیه غرب شه بعد طلاق نصف بشه بین زن و مرد هرچی ک هس خیلی بهتره و شاید زندگی ها با دوام تر . من خودم مجردم و اگ ی روزی پیش بیاد ازدواج صدرصد میگم ی چی ارزش دار بزنه نامم و اصلا مهر نده . و خودم اگه دوتا کاری ک دارم رو سفت بچسبم تا 1.5 یا 2 سال دیگ فوقش با چیزهای دیگم میتونم 1 میلیارد رو در بیارم . و با مهر ی میلیاردی برای کسی موافقم ک طرف خیانت بد میکنه کتک میزنه و بی احترامی  و بعضی مردا واقعا از حدش میگذرن و رو دارن و خودم خانمی دیدم که با همین مهریه زیاد تونست شوهرشو ک خیلی از هر نظر اذیتش میکرد بنشونه سرجاش . نمیگم خر پولیم ولی 1 میلیارد تو خانواده مون هیچی نیس و تو فامیل هیچ زنی کمتر از 500 مهرش نیس

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍
گل من خودم مهریه رو قبول ندارم و به نظرم قانون ما اگه شبیه غرب شه بعد طلاق نصف بشه بین زن و مرد هرچی ...

عزیزم ازدواج خرید و فروش نیست که چیزی به نام بزنه هردو باید مشارکت کنند خونه رو هر دو باید باهم بخرن یعنی اگه مثلاً پسره دو میلیارد واسه خرید خونه کنار میذاره دختره هم باید همین کار رو بکنه اما حق طلاق و کار و تحصیل و... داده شه

عزیزم برو تاپیک دوم من درباره برابری رو بخون

2738
عزیزم ازدواج خرید و فروش نیست که چیزی به نام بزنه هردو باید مشارکت کنند خونه رو هر دو باید باهم بخرن ...

من هم موافق این هستم حق طلاق درس کار بده و مهریه ی چیز کم و قابل قبول ولی اقایون بیشتر شون حق طلاق نمیدن و منم بخاطر همین میگم یکم بیشتر گفته بشع . و الان پسر یا مستاجر یا ی خونه 400-500 میلیونی داره ک دختر تا این حدود جهیزیه میبره و تا اینجا برابرن و باقی ش باید هرچی شد نصف کنن 

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍
عزیزم شما رشتت چیه

مدرس کنکور و با پدرم ی کاری دیگه دارم که اونو نمیگم شناسایی نشم

من هم موافق این هستم حق طلاق درس کار بده و مهریه ی چیز کم و قابل قبول ولی اقایون بیشتر شون حق طلاق ن ...

عزیزم من بعید میدونم تو تهران خونه با این قیمت پیدا شده ولی بقیه شهرا شاید

قطعاً جهیزیه هم باید ۵۰۵۰ باشه وقتی خونه ۵۰۵۰ هست

عزیزم من بعید میدونم تو تهران خونه با این قیمت پیدا شده ولی بقیه شهرا شاید قطعاً جهیزیه هم باید ۵۰۵ ...

منم کرج هستم و ب قول شما خونه هم سر به فلک کشیده مگر اینکه محله های پایین 40-50متری این قیمت باشه خدا ب داد جونا برسه

2706