2726
عنوان

چجوری باهاش اشتی کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1874 بازدید | 89 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سر چیز الکی قهر کردی ی کیک بپز دوتایی با چایی بخورید 

وسایل کیک ندارم اصلا هیچی 

رفتم شیرینی خریدم 

ولی رفته توی گوشی الان پیامش دادم سین کرد جوابمو نداد

2728
رفتم کادو گرفتم گذاشتم روی میز ولی محل نمیده

خب معلومه..گذاشتی رو میز😕😕بلندشو ی بوسی ی بغلی 😬😬😬بلندشو گوسیو بنداز ب شوهرت برس...گناداره روزشو خراب نکن

ایمان بیاورید ب خدایی ک ب پیچک فرمود؛نرده را زیبا کن🍃🤲🏻❤
چون بهش گفته بودم دوتایی باشیم ۱۰ سالشه

عزیزم حالا ایرادی نداشت اگه اونم بود 

من اولین تولد همسرمو میخواستم تنها باشیم کلی برنامه داشتم  ولی یهو خواهرش زنگ زد گف بیایین باغ و همسرمم گف بریم همه خواهربرادراشم بودن و مجبور شدم همه چیو کنسل کنمو یه کیک سرراه بخرمو ببرم باغ 🤷🏻‍♀️

اینچیزا پیش میاد

اومد یجوری رفتار کن انگار هیچی نشده و قهر نیستین 

متاهل هستم و خوشبخت ...لطفا لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرستید❤️❤️❤️تیکر بارداری الکیه فقط چون دوسش دارم گذاشتم تا نگاش کنم و ذوق کنم حتی شده الکی😍

من الکی تر قهر کردن دو هفته میگم ماست بگیر هی میگه یادم رفت نمیدونم چرا یه هو سیمام قاطی کرد قهر کردم صب بلند شدم اهنگ مرد براش گذاشتم هرچی گفتم بیا آشتی کنیم نیومد رو برو میز آرایش بود مداد من از رو میز افتاد با پا زدش زیر میز منم دوباره قهر کردم

معلم زبان  و خیاطی (نازک دوزی ) برای تدریس خصوصی بهم پیام بدین یک چهارم قیمت 
عزیزم حالا ایرادی نداشت اگه اونم بود  من اولین تولد همسرمو میخواستم تنها باشیم کلی برنامه داشت ...

میدونست ناراحت میشم 

الان خودشم قهر کرده محلم نمیده

میدونست ناراحت میشم  الان خودشم قهر کرده محلم نمیده

میخای امشب کیک اینا بخری؟

متاهل هستم و خوشبخت ...لطفا لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرستید❤️❤️❤️تیکر بارداری الکیه فقط چون دوسش دارم گذاشتم تا نگاش کنم و ذوق کنم حتی شده الکی😍
2706