2410
2553
عنوان

خانوما روزتون مبارک😍

165 بازدید | 12 پست

دیشب به شوهرم گفتم:

برای روز "مرد و پدر" چی برام میخری؟☺️

بیچاره کُپ کرد، گفت: برای تو؟؟؟؟!!!!!😳

گفتم: بله اگه من نبودم تو الان هیچ کدومش نبودی(نه مرد و نه پدر) فقط پسر مامانت بودی، روز پسر هم که نداریم😆

یه کم فکر کرد دید راست میگم، گفت:

چشم کادو میگیرم!

خانوما، آبجیام

اون روز هم واس ماس

یعنی کلا باس ماس 😂💪

پیشاپیش روز مرد مبارک 😋

فان بود یکم بخندیم دورهم😜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خدا خیرتون بده برا تاپیکتون

کاربر آقاا ❤بًَُِِِِِِِِّّّّهُُُِِّّ زًَُُِِِِِِِِّّّمَُُُِِِِِِِّّیًًًُُُِِِِِِِنًًًَُُِِِِِِ آًَِِّمًُِِِِِّدًُُُِِِِِِِّهًَِِِِّ اًَََِِِِِِِمِِِِِِِّّّّ خًًًًِِِِِِِِّّاُِِِِِِِِِّّّدًًًًًَُِِِِِِمِِِِِِِِّّّ زًََََُِِِِِّهًًُُُِِِِِِّرًًُُُُِِِِِِّاًًَُُِِِِِِّّ بًًُُِِِِِِّّّاًُُِِِِِّّشًََََََِِِِِِّمًًًُُِِِِِِِِِ❤❤ جهان بدون حاج قاسم مثل جنگلی هست بدون سلطان اللهم احفظ لنا سیدنا و نور عیننا و قلبنا الذی بین جنبینا قائدنا امامنا الخامنه ای
2714
😂😂😂 خواهش🌹

بازم ممنونم    

کاربر آقاا ❤بًَُِِِِِِِِّّّّهُُُِِّّ زًَُُِِِِِِِِّّّمَُُُِِِِِِِّّیًًًُُُِِِِِِِنًًًَُُِِِِِِ آًَِِّمًُِِِِِّدًُُُِِِِِِِّهًَِِِِّ اًَََِِِِِِِمِِِِِِِّّّّ خًًًًِِِِِِِِّّاُِِِِِِِِِّّّدًًًًًَُِِِِِِمِِِِِِِِّّّ زًََََُِِِِِّهًًُُُِِِِِِّرًًُُُُِِِِِِّاًًَُُِِِِِِّّ بًًُُِِِِِِّّّاًُُِِِِِّّشًََََََِِِِِِّمًًًُُِِِِِِِِِ❤❤ جهان بدون حاج قاسم مثل جنگلی هست بدون سلطان اللهم احفظ لنا سیدنا و نور عیننا و قلبنا الذی بین جنبینا قائدنا امامنا الخامنه ای