2733
2734

اینکه میگن باید اقایون بخوان ، خب درست طبیعیه . ولی نمیدونم چرا هیچ پسری تمايل نداره به من . 

نگید برا چته ، این هم مثل نیاز به محبت ، رسیدن به ارزوها ، اب و غذا و هوا یه نیازه نمیشه نادیده اش گرفت 😓

من تا حالا پسری شماره ازم نخواسته ، خواستگار نداشتم ، فالو نکرده ، و... 

خب من از یه نفر خوشم میاد ، همه میگن فالو نکن ، خب چ کنم ؟ اگ قرار باشه صب کنم کسی پیداش بشه فک کنم تا چهل سالگیم هم خبری نباشه 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به خودت میرسی؟؟؟ 

اصلاح ابرو ، رژ 

ولی لباسم خوبه. ولی عجیب غریب نیست 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 
اصلاح ابرو ، رژ  ولی لباسم خوبه. ولی عجیب غریب نیست

قشنگ به خودت برس  جلف نباش 

باشگاه برو از یکی هم خوشت میاد یکم محل بده بهش بعد دیگه رو نده ها بزار خودش بیاد 

الان بری آویزون بشی عزیزم پسرا ازت سواستفاده میکنن یاهم که مشکل خاصی داری خودت نمیدونی.... 

قشنگ به خودت برس  جلف نباش  باشگاه برو از یکی هم خوشت میاد یکم محل بده بهش بعد دیگه رو ند ...

خودمم همین حسو دارم ، یه چیزی هست خودم از داخل زندگیم متوجه نیستم ولی بقیه بیرونن میدونن .

2738