2733
2734

تو سالن ده تاعروس داریم که همشونم جشن مفصل دارن🥺

باورم نمیشهههه

بهشون میگم از کرونا نمیترسین میگن نه همش دویست نفریم

لعنتی اخه دویست نفر کمهههه😭😭😭😭

یک عدد خانوم میکاپ آرتیست💋همسرمهربونم خیلی خیلی دوستت دارم خدا سایتو بالا سرم حفظ کنه تمام زندگیم⁦❤️⁩⁦❤️AS⁩⁦❤️⁩🧿🧿🧿لطفا اگه دوست داشتین برای خوشبختیمون یه صلوات بفرستین ممنونم⁦❤️⁩😍🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آدرس سالن یا تالار؟    

کاربر آقاا ❤بًَُِِِِِِِِّّّّهُُُِِّّ زًَُُِِِِِِِِّّّمَُُُِِِِِِِّّیًًًُُُِِِِِِِنًًًَُُِِِِِِ آًَِِّمًُِِِِِّدًُُُِِِِِِِّهًَِِِِّ اًَََِِِِِِِمِِِِِِِّّّّ خًًًًِِِِِِِِّّاُِِِِِِِِِّّّدًًًًًَُِِِِِِمِِِِِِِِّّّ زًََََُِِِِِّهًًُُُِِِِِِّرًًُُُُِِِِِِّاًًَُُِِِِِِّّ بًًُُِِِِِِّّّاًُُِِِِِّّشًََََََِِِِِِّمًًًُُِِِِِِِِِ❤❤ جهان بدون حاج قاسم مثل جنگلی هست بدون سلطان اللهم احفظ لنا سیدنا و نور عیننا و قلبنا الذی بین جنبینا قائدنا امامنا الخامنه ای
تهران؟

نه شهرستان

یک عدد خانوم میکاپ آرتیست💋همسرمهربونم خیلی خیلی دوستت دارم خدا سایتو بالا سرم حفظ کنه تمام زندگیم⁦❤️⁩⁦❤️AS⁩⁦❤️⁩🧿🧿🧿لطفا اگه دوست داشتین برای خوشبختیمون یه صلوات بفرستین ممنونم⁦❤️⁩😍🧿

شهرما تالارا تعطیل شد دوباره

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2738
زشتشون کن😬 شوخی میکنم🤭

میکاپ عروسا بامن نیست حیف😂😂😂

شهرما تالارا تعطیل شد دوباره

اخه چه اصراریه عروسی بگیرررن لعنتی یه فرمالیته بگیر برو سرخونت..بعدا سالگرد ازدواج بگیر 

والا جهان باید منتظر کرونای ایرانی باشه 

چون خدمتی ک ملت ایران ب گسترش کرونا میکنن

حتی قبایل بومی افریقا بااون فرهنگ پاینشون نمیکنن😊

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
اخه چه اصراریه عروسی بگیرررن لعنتی یه فرمالیته بگیر برو سرخونت..بعدا سالگرد ازدواج بگیر 

دقیقاااا

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
والا جهان باید منتظر کرونای ایرانی باشه  چون خدمتی ک ملت ایران ب گسترش کرونا میکنن حتی قبایل ...

خدا نکنه زبونتو گاز بگیر

ان شاالله که به حق صاحب این روز عزیز شرش به زودی از سر همه‌مردم‌دنیا کنده شه

بقیه جاهای دنیام  بدتر هستن بهتر نه تو این زمینه ها

آماراشونم که الی ماشاالله...خودش گویای همه چیز هست

گلم یه سوال داشتم راهنماییم کنی ممنون میشم من رنگ ابرو میگیرم رنگی که میخوام ولی ابرو هام تغییر رنگ ...

عزیزم من فقط تو زمینه آرایش تخصص دارممممممممم

2706