2726

@Khanoum_vakil    

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@barberman    

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2728
@barberman    

سلام

وقت بخیر

مشکل تون رو بفرمائید دوست عزیز

قطار می رود ، تو می روی ، تمام ایستگاه می رود . . . و من همچنان به نرده های ایستگاه رفته تکیه داده ام. مگر می شود تو نیایی . . ‌‌.؟
سلام وقت بخیر مشکل تون رو بفرمائید دوست عزیز

عموم با زن پدرسگش حقمونو خوردن خیلی تنمونو لرزوندن بابام هم هیچ کاری نکرد ما هم اختیار هیچی رو نداریم بعد بابام چند سال دیگه میتونیم شکایت کنیم؟

عموم با زن پدرسگش حقمونو خوردن خیلی تنمونو لرزوندن بابام هم هیچ کاری نکرد ما هم اختیار هیچی رو نداری ...

اگر سوالی دارید بپرسید ولی با حفظ ادب و احترام 

به مشکل حقوقی شما رسیدگی میشه دوست عزیز نه خصومت شخصی شما

قطار می رود ، تو می روی ، تمام ایستگاه می رود . . . و من همچنان به نرده های ایستگاه رفته تکیه داده ام. مگر می شود تو نیایی . . ‌‌.؟
عموم با زن پدرسوختش حقمونو خوردن بابام نرفته شکایت کنه می‌خوام ببینم بعد بابام ما میتونیم بعد چند سا ...

فک نکنم دیگه ، در لحظه باید شکایت شه. و اونا بعدا میگن این موضوع برای سال فلان بوده طرف در قید حیات بوده و با هم حلش کردیم وو

سوالم اینه بعد بابام چند سال دیگه ما میتونیم شکایت کنیم؟

اگر پدرتون رضایت دادن ، خیر نمی تونید

2706