2737
2734
عنوان

بیمارستان نجمیه

746 بازدید | 26 پست

سلام مامان های گل کسی جدیدا بیمارستان نجمیه زایمان کرده امکانش هست راهنماییم کنه من میخوام اونجا سزارین بشم اگه درمورد تمیزیش و اخلاق پرسنلش راهنماییم کنید ممنون میشم دکترم هم خانم لیلا محمدی هست اگه در اون مورد هم نظراتتونو بدید ممنون میشم

بسلامتی زایمان کنی عزیزم ، از این بیمارستان من تا حالا انتقاد تندی نشنیدم اکثرا محسناتشو گفتن و رضایت داشتن 

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من هم نجمیه بودم هم بقیه الله نجمیه عااالی بود دکترم شهره بهروزی

شما کی زایمان کردی گلم پس نجمیه بهتر از بقیه الله بوده رفتار پرسنل و رسیدگیشون خوب بود 

2731
بسلامتی زایمان کنی عزیزم ، از این بیمارستان من تا حالا انتقاد تندی نشنیدم اکثرا محسناتشو گفتن و رضای ...

من خودم دوس دارم برم محب کوثر یا نیکان ولی بخاطر هزینش مجبورم برم نجمیه از لحاظ کرونا و بهداشت شما اطلاعاتی دارین

من خودم دوس دارم برم محب کوثر یا نیکان ولی بخاطر هزینش مجبورم برم نجمیه از لحاظ کرونا و بهداشت شما ا ...

دیگه باید خودمراقبتی بیشتر کنی‌.چون بهترین بیمارستانم بری فرقی نمیکنه از لحاظ کرونا.سر میخای کنی دیگه؟

2738
من خودم دوس دارم برم محب کوثر یا نیکان ولی بخاطر هزینش مجبورم برم نجمیه از لحاظ کرونا و بهداشت شما ا ...

نگران نباش هر چی بد ب دلت راه بدی غیر استرس چیزی نداره ...همه بیمارستانا خصوصا اینایی که نام بردی درست درمون هستن و تمیزن ....فقط اگه اطلاعات بیشتر می خوای تو سرچ نی نی سایت بزن بیمارستان نجمیه مطالعه کن ببین چیا گفتن...کمکت می کنه خیالت راحت بشه .

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
دیگه باید خودمراقبتی بیشتر کنی‌.چون بهترین بیمارستانم بری فرقی نمیکنه از لحاظ کرونا.سر میخای کنی دیگ ...

اره مراقبت و این ها ک اوکی هست منظورم اینه ک بیمار های کرونایی ک اونجا بستری نمیکنن؟

من میخوام سز اختیاری بشم تو نجمیه آشنا داریم شاید اون بتونه هماهنگ کنه و فقط نیکان سز اختیاری و قبول میکنه 

نگران نباش هر چی بد ب دلت راه بدی غیر استرس چیزی نداره ...همه بیمارستانا خصوصا اینایی که نام بردی در ...

خیلی ممنونم عزیز دلم زدم ولی همه پیاما قدیمی بود گفتم شاید کسی جدیدا زایمان داشته باشه بتونه کمکم کنه نمیدونم چرا همش احساس میکنم تمیز نیست

شما کی زایمان کردی گلم پس نجمیه بهتر از بقیه الله بوده رفتار پرسنل و رسیدگیشون خوب بود 

بقبه الله مثل سگ بودن ولی اونجا خیلی مهربون بودن انقد بهم رسیدن ولی ظاهر نجمیه خوب قدیمی عه ولی مهربونی پرسنل اش یادم نمیره تو بقزه الله م قع سزارین منو مانیتورینگ نکردن ولی نجمیه کرد اصلا بهم نگفتن بعد سز باید کافئین بخوری چایی بخوری هیچ آموزشی ندادن ولی نجمیه پرستار ندام بهم سر نیزد میگفت باید ی جعبه خرما با چایی تموم کنیااا

خیلی ممنونم عزیز دلم زدم ولی همه پیاما قدیمی بود گفتم شاید کسی جدیدا زایمان داشته باشه بتونه کمکم کن ...

فقط توکل کن ب خدا عزیزم ایشالا روز خوبشون باشه ی اکیپ خوب و سرحال و کار درست بهت بیوفته

2706