2726

من حاملم و مقداری تنبل😁🤭

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتز شوهرم میره سر کار بیدار میشم بعد که رفت میخوابم دوباره این موقع ها بیدار میشم صبحونه میخورم و گوشیم دستمه تا عصر بلند میشم کارای خونه میکنم و به خودم میرسم بعد هم همسر جان میاد میریم بیرون یا خونه مامانش 

2728

ساعت ۷ بیدارشدیم با همسرم صبحانه خوردیم دوباره خوابیدیم

پسرم خوابه

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

صبونه میخوریم بعدش ناهار میپزم بعدش میخوابیم و سپس فیلم نگاه میکنیم دوباره شام دوباره فیلم خواب😂

همیشه سکوت نشانه تایید حرف طرف مقابل نیست!گاهی نشانه قطع امید از سطح شعور اوست...
خونه تمیزمیکنم.ناهارتمیزمیکنم وسریال میبینم واینسا😁برنامه امروزم ک اینه

ناهارم تمیز میکنی؟🤭😅😄

خُـــدٰا ازْ هَــرْ چیـــزی کِه قَرارِه بٰاهٰاش روبِـرو شی بُــزُرگْتَــرِه...
2706