2726
دعا نویسا هم بیشترشون ببخشید با این دخترا رابطه دارن

من خودم هیچجوره نمیتونم بهشون اعتقاد داشته باشم ولی منظورم اینه ک فقط خانما نیستن 

تا از مرگ نترسی،عاشق تک تک روزهای زندگی ات نمیشوی😍💜💚❤💛
باور کنید ی دعا نویس نزدیکمونه چقد دختر جوون میرن پیشش  اگه صد دختر بره ی مرد نمیره

اره  منم دیدم از این موردا

Hewho                                kneels before god can stand befor               🦋   anyone.                                                                                                                                                                                                       کسی که                      در مقابل خداوند زانو بزند                                                                                                       میتواند در مقابل هرکسی بایستد💙.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مردا پیش دعانویس الکی نمیرن،من یه رئس داشتم،نخبه بود خیلی هم پولدار بود،ازینا ک هواپیما میخریدن و ای ...

میخواستی بگی فکر کردی خیلی خر بزرگی هستیااا 

میرقصانم زندگی را به سازم
2728
دوست شوهرمه میگه همه برا شوهر میان

چه پولایی که نمیدن به این دعانویسا

Hewho                                kneels before god can stand befor               🦋   anyone.                                                                                                                                                                                                       کسی که                      در مقابل خداوند زانو بزند                                                                                                       میتواند در مقابل هرکسی بایستد💙.
بابا مگه پاشاه هستیم ک واسمون طلسم درست کنن😑🤦‍♀️

باورت نميشه مشكل روحي دارن 

مادر شوهر خالم از شهرستان يكي به يكار يه كت خريده بود آورده بود تهران پسرم بيا اينو تنت كن عزيزم ( اين بندازي خدا هم ميپوشيد هي  ميگفت تنم ميخاره تنمو ميزنه دوختش به نظرش دستي امده و گرفته بازش كرده بود يه دعاي لوله شده توش بود بيچاره امده بود ميگفت بيا باز مامانم جادو جمبلاش شروع شد سابقه داشته بوده شخصيت جادو كاري داشت 😂😂😂😂😂 خدا رحمتش كنه 

اره ولی گمتر میرن

هوم،برادر شوهرخاهرم یبار به همین دعا نویسا یچک ۱۰۰ ملیونی داده بود🤦‍♀️🤦‍♀️واسه یمهره مار ،بعدم فهمید اصا بی تاثیره ولی حتی شکایت هم نتونست بکنه چون خیلی باعث سرافکندگی بود😐

اره  چقد هم مشتری دارن

تو کوچه ماام هست انقدر مشتری داره از شهرستانای دورم میان حتی

هوم،برادر شوهرخاهرم یبار به همین دعا نویسا یچک ۱۰۰ ملیونی داده بود🤦‍♀️🤦‍♀️واسه یمهره مار ،بعدم فهم ...

وای😳😳😳😳😳

باورت نميشه مشكل روحي دارن  مادر شوهر خالم از شهرستان يكي به يكار يه كت خريده بود آورده بود ته ...

😂😂😂😂

یبار زنداییم یه دعا نویس اورده بود خونمون ببینه من پسرشو جادو کردم یا نه😐😐😐😐😐حالا من اصلا پسرشو ندیدم تا حالا،تنها گناهم این بوده ک تا اون موقع ک ۲۸ سالم بود مجرد بودم 😐😐😐😐البته نگفت واسه اینکار اورده ولی تو فامیل گفته بود یکی یدختر تو فامیل پسرما جادو کرده،فقطم من مجرد بودم بعدشم دعا نویس اورد مثلا ببهونه اینکه بختمو باز کنه😐😐🖤

2706