2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

طلسم حقیقت داره؟

اسمشم ترسناکه

Hewho                                kneels before god can stand befor               🦋   anyone.                                                                                                                                                                                                       کسی که                      در مقابل خداوند زانو بزند                                                                                                       میتواند در مقابل هرکسی بایستد💙.
2456
2714
بابا مگه پاشاه هستیم ک واسمون طلسم درست کنن😑🤦‍♀️

من اصلا ذهنم به اینچیزا نمیرفت به ۲ نفر از استادهای حوزه که یکیشونم عالم دینیه معروفیه گفتن بختت رو بستن و پرسیدن دشمن داری؟  

باور کنید ی دعا نویس نزدیکمونه چقد دختر جوون میرن پیشش  اگه صد دختر بره ی مرد نمیره

مردا پیش دعانویس الکی نمیرن،من یه رئس داشتم،نخبه بود خیلی هم پولدار بود،ازینا ک هواپیما میخریدن و اینا 

ولی اینقد به این چیزا اعتقاد داشت،هربار ک چایی میبردم واسش با شک برمیداشت،بعد یبار گفت ما رو چیز خور نکنی😐😐😐😐

تا از مرگ نترسی،عاشق تک تک روزهای زندگی ات نمیشوی😍💜💚❤💛
2706