2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

طلسم حقیقت داره؟

اسمشم ترسناکه

Hewho                                kneels before god can stand befor               🦋   anyone.                                                                                                                                                                                                       کسی که                      در مقابل خداوند زانو بزند                                                                                                       میتواند در مقابل هرکسی بایستد💙.
2728
بابا مگه پاشاه هستیم ک واسمون طلسم درست کنن😑🤦‍♀️

من اصلا ذهنم به اینچیزا نمیرفت به ۲ نفر از استادهای حوزه که یکیشونم عالم دینیه معروفیه گفتن بختت رو بستن و پرسیدن دشمن داری؟  

باور کنید ی دعا نویس نزدیکمونه چقد دختر جوون میرن پیشش  اگه صد دختر بره ی مرد نمیره

مردا پیش دعانویس الکی نمیرن،من یه رئس داشتم،نخبه بود خیلی هم پولدار بود،ازینا ک هواپیما میخریدن و اینا 

ولی اینقد به این چیزا اعتقاد داشت،هربار ک چایی میبردم واسش با شک برمیداشت،بعد یبار گفت ما رو چیز خور نکنی😐😐😐😐

تا از مرگ نترسی،عاشق تک تک روزهای زندگی ات نمیشوی😍💜💚❤💛
2706