2737
2734
عنوان

بنظرتون من طبیعی ام😑

| مشاهده متن کامل بحث + 478 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم نزاشتم ...چون شوهرم روز مرد حتی تبریک نگفت منم نزاشتم ...اونوقت بقیه فضا رو پکوندن ...من که حسود ...

حسودیم نشد اما فکرکردم نکنه من اشتباه کردم،ول کن بی خیال

اینا که خوبه من یه استوری دیدم عکس نمی دونم استادش بود مربیش بود چی بود اونو کنار عکس بابا و داداش و ...

خدا شاهده قسم می خورم. یبار یه نفر به پسر عمه های شوهرش هم تبریک.گفته بود تو استوری

منم از این لوس بازیا خوشم نمیاد و تاحالا برای هیچ هیچ مناسبتی استوری نزاشتم

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید
2738
فقط اونایی که زندگیشون داغون استوری کردن مرد من  قلب من و .......

یا طرف پدرش بی سواده اصلا اینستاهم نداره صدتا کلیپ استوری کرده پدرعزیزم روزت مبارک😂😂😂😂

مخالفای جوربه:به جوربه ها پیش پیش میکنه🤣جوربه هارو تو گونی میکنن🤣

اینقد بدم میاد از این ندید بدیدا ، خب اگه میخوای تبریک بگی خبر مرگت یه زنگ بزن بگو بابا روزت مبارک دیگه این مسخره بازیا چیه که چی مثلا.

به چه زبونی باید بگم لایک نکنین دوستان؟                                                                                         بچه هایی که نهمن و سردرگمن برای انتخاب رشته، باید بهتون بگم که مام یکی دو سال پیش به هوای کباب رفتیم تجربی ولی خر داغ میکردن:|                                                                                     خانما معمولا از من میپرسن که توی سالن (سنگنوردی) خانم متاهل هم هست ؟ باید بهتون بگم خانم باردار یکی دو ماهه و خانم بچه دار هم توی باشگاه داریم . و در مورد رنج سنی، یکی از خانم هایی که دقیقا با من شروع کرد و اومد باشگاه 49 سال سن داشت الان خودش باشگاه داره:)                            دوستان خوب دقت کنین تاپیک های بنده خار دارن نه تنها اون ، بلکه پستامم خار دارن                                                                             سه نفر هستیم از سه دنیای متفاوت:)
2706