2726
عنوان

کسی مثل اون نمیتونم پیداکنم☹😭

394 بازدید | 49 پست

من سه تا رابطه داشتم،هرسه تاشون خیلی بد بود،خیلی تحقیر شدم،خیلی زیاد 

تا اینکه با احسان اشنا شدم ،اونم دوسم نداشت ولی خیلی ادم با معرفتی بود،همیشه هرجای شهر بودم میتونستم روش حساب کنم ک بیاد دنبالم ،حتی یبار ک گیر افتاده بودم و گوشیم خاموش شده بود از گوشی یه عابر ز زدم بهش،ج نداد ولی وقتی فهمیده بود منم واسم شارج فرستاده بود ،بعد قرار به یه بهونه ای زنگ میزد ببینم رسیدم خونه یا نه،فقط قرار اولمون بهم گفت بهم حس داره و دگ هیچوقت نگفت 

یبار از کوه داشتیم میومدیم پایین اونقدر ک مراقبم بود واسه پایین اومدن ☹کیف پولمو چک میکرد ببینه پول هست ی ن ،پول میزاشت ،گرچه هیچوقت ازش قبول نمیکردم

همه ی اینکارارو میکرد ولی دوسم نداشت،  میخام فراموشش کنم ولی میدونم مثل اون پیدا نمیشه

اگر مثل همون سه تا رابطه ی خرابم بتونم پیدا کنم

بدون اون هیچ امیدی بزندگی ندارم ،چکار کنم،چجوری باور کنم مال من نیست 

تا از مرگ نترسی،عاشق تک تک روزهای زندگی ات نمیشوی😍💜💚❤💛

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرادوست نداشت پس بخوره توسرش

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

اگه میتونستم امیدوار باشم میتونم مثل اون پیدا کنم کارم راحتتر بود،یا اگه فقط ظاهرشو دوست داشتم ولی ....

تا از مرگ نترسی،عاشق تک تک روزهای زندگی ات نمیشوی😍💜💚❤💛
2706