1874
2019
عنوان

کسی مثل اون نمیتونم پیداکنم☹😭

349 بازدید | 49 پست

من سه تا رابطه داشتم،هرسه تاشون خیلی بد بود،خیلی تحقیر شدم،خیلی زیاد 

تا اینکه با احسان اشنا شدم ،اونم دوسم نداشت ولی خیلی ادم با معرفتی بود،همیشه هرجای شهر بودم میتونستم روش حساب کنم ک بیاد دنبالم ،حتی یبار ک گیر افتاده بودم و گوشیم خاموش شده بود از گوشی یه عابر ز زدم بهش،ج نداد ولی وقتی فهمیده بود منم واسم شارج فرستاده بود ،بعد قرار به یه بهونه ای زنگ میزد ببینم رسیدم خونه یا نه،فقط قرار اولمون بهم گفت بهم حس داره و دگ هیچوقت نگفت 

یبار از کوه داشتیم میومدیم پایین اونقدر ک مراقبم بود واسه پایین اومدن ☹کیف پولمو چک میکرد ببینه پول هست ی ن ،پول میزاشت ،گرچه هیچوقت ازش قبول نمیکردم

همه ی اینکارارو میکرد ولی دوسم نداشت،  میخام فراموشش کنم ولی میدونم مثل اون پیدا نمیشه

اگر مثل همون سه تا رابطه ی خرابم بتونم پیدا کنم

بدون اون هیچ امیدی بزندگی ندارم ،چکار کنم،چجوری باور کنم مال من نیست 

من هستم

من من 

منو نمیخوای

فقط 48 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رفیقیـ ڪ ب هنگام غمم دور نرف زیر شمشیر غمش رقص کنان خاهم رف😎✌ ★فداتم رفیق★ مائده جونم ترنم جونم ریحانه جونم...      وَ مَن دَر هَوایِ تو دُنیا را خواهَم گَشت⁦ 💕💑.    تو شدی همون عشق اولو آخرم❤❤.           بی راه نرو ساده ترین راه حسین است... ♥
2033

چرادوست نداشت پس بخوره توسرش

🤸🏾‍♀️🤸🏽‍♂️💃ملت تو خونه شون میز بیلیارد و تردمیل و سونا و جکوزی دارن، اونوخت ما تنها امکانات ورزشی مون یک میله بارفیکس بود که اونم مامانم زده تو کمد روش لباس آویزون می کنه😂😂😂😂😂😂به این شکل در میومدیم الان بچه شیش ماهه تخت دو نفره داره واسش موزیک لایت میذارن با نور کم تا بخوابه🛌 اونوقت زمان ما میذاشتنمون رو پاهاشون به حالت سانترفیوژ....انقد تکونمون میدادن تا پلاسمای خونمون جدا میشد میرفتیم تو کما ..بد میگفتن چه معصومانه خوابیده!!!😂😂😂

دوستت نداشت مرض داشت با کاراش تو دلت عشق بوجود آورد؟ از اونا بود ظاهرا که دخترو وابسته میکنن و ول میکنن و کیف میکنن از کارشون

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
1718