2726
راستش من راجب این موضوع چیز علمی نخوندم تا دقیق از نظر علمی شما رو قانع کنم اما من وقتی پریود شدم ...

تازه بلافاصله راس ۱۸ سالگی رشد تو همه متوقف نمیشه، تا چند سال بعدشم با سرعتی بسیار کم و اهسته ادامه داره (البته شدیدا وابسته به ژنتیک و محیطه ولی کلا...)

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کاش ۲۰ سانت دیگه دخترم رشد کنه

میکنه اصلا نگران نباش...فقط به ژن و محیط و ساعت حواب و اینچیزا بستگی داره

منم اگر از ۱۶۰ بیشتر نشدم دلیلش این بود تو خانواده قد بلند نداریم...همینم که کوتاه تر نشدم خدارو شکر می کنم...در حالی که از مادر و خواهرم بلندترم

پس اصلا نگران پریودی و این چیزا نباش، ژن رو هم نمیشه تغییر داد...میمونه فقط محیط، خواب و تغذیه

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
ببین گلم بچه که دنیا میاد در یک سال اول ۲۵ سانت رشد میکنه( واسه همین هر بار می بینیمش شبیهه دفعه ق ...

من‌ دخترم تحت نظره برای رشدش واسا این پیگیر این موضوعم .حرف دکترها رو گفتم که صفحه رشد بسته میشه 

همه برنامه هایی که متخصص درباره قد میاد صحبت میکنه رو هم نگاه میکنم که اینو میگن ولا

دختر بور چشم  آبی......اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر 
تازه بلافاصله راس ۱۸ سالگی رشد تو همه متوقف نمیشه، تا چند سال بعدشم با سرعتی بسیار کم و اهسته ادامه ...

دقیقن...🌷

به شما ربطی نداره من کی ازدواج میکنم🙄به شما ربطی نداره من کی بچه دار میشم🙄به شما ربطی نداره جنسیت بچه من چیه🙄به شما ربطی نداره من‌دلم دختر میخواد یا پسر🙄به شما ربطی نداره من بچه دوم میارم یا نه🙄به شما ربطی نداره اسم بچه ی من خوبه یا بد🙄به شما ربطی نداره چرا طلاق گرفتم🙄به شما ربطی نداره من چی میپوشم🙄 اینه توالت مردم نباشید! اگه چاق شدن،لاغر شدن،پیر شدن یا هر چی شاید باورتون نشه ولی توالتشون اینه‌ داره و لازم نیست شما جیزی بگی😏توی تاپیک هام تجربه شخصی خودم از کنترول تنبلی تخمدان رو نوشتم.کاش ما ایرانیا یاد بگیریم خونه زن حامله و زنی که بچه تا ۳ سال داره نریم🙄ما زنا باید یاد بگیریم خیانت به ذات ادم برمیگرده نه رفت امد با سایر خانم ها😑اینجا ۹۰ درصد زنا توهم دارن که همه عالم و ادم دنبال شوهراشونن😏مال خودت تحفه😐.یک زن مدرن و موفق در این دوران  چندین نقش‌داره:۱.زن بودن ۲.فرزند بودن  ۳.همسر بودن ۴.مادر بودن  ۵.شاغل بودن  ۶.محصل بودن... وقتی میام نی نی سایت میبینم زنان مملکتم هیچ تغییری نسبت به دهه های ۲۰‌و ۳۰ نکردن!!! با همون طرز فکر ،با همون رفتار،‌با همون برخورد،با همون عقل،با همون‌عادات،با همون خرافات.،همون ‌خود کم‌بینی، همون وسیله برای مردان،همون زنان علیه زنان......فقط یه برچسپ فوق لیسانس خوردن و لباساشون عوض ‌شده..تو نی نی سایت اگه عروس مظلومی نباشی یعنی دریده ای..اخه اینجا همه عادت کردن برده باشن‌،،پس‌ فقط ‌برده های‌ سربزیر تایید میشن...تاپیک‌های جنسی مخصوصن اونایی که رخت و خواب پهن میکنن فورن گزارش میزنم چون اینجا سایت پ..نیست ،ما هم ماما تشخیص بکارت نیستیم...بچه ببینم‌تو سایت گزارش‌ میزنم..چون جاش اینجا نیست

ولی خب اگر همسرتون هم قدشون نسبتا کوتاه هست قد دخترتون بیشتر از همین حدود قد خودتون نمیشه

همیشه سکوت نشانه تایید حرف طرف مقابل نیست!گاهی نشانه قطع امید از سطح شعور اوست...