2737
2734

@_خوشبخت_   دخترم چرا قفل کردی مگه نگفتی برات لینک بفرستم

https://m.youtube.com/watch?v=VNqNnUJVcVs

این ویدیو به زبان ساده توضیح میده چرا زمین، دست کم به معنای مد نظر زمین تخت گرایان نمی تونه تخت باشه

زیرنویسشم می تونه روشن کنی راحت تر متوجه بشی

همچین قفل کردی دررفتی گفتم نکنه یه زمین تخت گرایی کسی دنبالت کرده😐

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هیچوقت زمین تخت گرا ها رو درک نکردم:/

وقتی باورهای نادرست و ناپسند فراگیر می‌شود، با بهنجاری اهریمنی مواجه‌ایم. نام کاربریم نام زنیست که شهر آماستریس(آماسرای امروزی)رو بنیان نهاد

زمین تخت گراها همونایین که توهر تاپیک ساز مخالف میزنن و میخان بگن متفاوتن و پز خاص بودن بدن خودشونم میدونن حرفشون غلطه😂😂😂

مخالفای جوربه:به جوربه ها پیش پیش میکنه🤣جوربه هارو تو گونی میکنن🤣
2738
بابا فضا پیما نمیخواد...همین هواپیما خودمون هم اگه سوار شده باشین...معلومه زمین گرده..

یک سری سودجو به خاطر پول در آوردن یکسری چرندیات مینویسن و ببخشیدا یکسری آدم ساده هم پول میدن میخرن و باور میکنن..

فردا هم میگن جازبه وجود نداره..

مرسی عزیزم😍

اخه اخرش داشتن یه عده بحثو سیاسی میکردن مجبور شدم قفل کنم😂

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤

اها

ادم تنهاییم🙂هر وقت دلت خواست میتونی باهام دردل کنی ولی⁦🔮میشه بهم بگی چرا من ی چیزی بگم شما نمک می‌ریزی🙂؟فقط اینو بگم تا دلت بخواد محبت میکنم توم تا میتونی ازم سواستفاده کن🙂🔮آخه برای همین کار به وجود اومدم🙂💔⁦🌪️⁩

میدونی چیه تو کلا ادم رویا پردازی هستی🦸

ادم تنهاییم🙂هر وقت دلت خواست میتونی باهام دردل کنی ولی⁦🔮میشه بهم بگی چرا من ی چیزی بگم شما نمک می‌ریزی🙂؟فقط اینو بگم تا دلت بخواد محبت میکنم توم تا میتونی ازم سواستفاده کن🙂🔮آخه برای همین کار به وجود اومدم🙂💔⁦🌪️⁩
2706