2737
2734

مثلا فرض کنید صد تا صندلی استخدامی داریم یا صد تا شغل 

و ۲۰۰ نفر جمعیت 

حالا این وسط اگه جنسیت مهم نباشه و توانایی مهم باشه بنظرتون اینکه‌یه تعداد پسر بیکار میمونن ظلم شده در حقشون؟ 

جدا ازینکه یسری شغلا که مردها حضور ندارن مثل متخصص زنان و ارایشگاه و اینا ، تو شغلای دیگه اگه خانوما حضور نداشته باشن و مردهای بیشتری جذب شن خوبه یا نه؟

چون در مقابل هرچی پسرها بیکار بمونن امار ازدواج هم میاد پایین دختران بیشتری هم مجرد میمونن 

الانو با سالهای ۷۰ مقایسه میکنم که زن شاغل کمتر بود و پسر بیکار کمتر ازدواجها هم بیشتر بودن 🤔

البته در کشورهای پیشرفته که حضور زنان مانعی برای مردان نبوده گویا ، چون کلا بحث برابری بیشتر دارن. 

اینم بگم من خودم شاغلم . توهین به خانومای شاغل نشه 😃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

⚜🍃⚜🍃⚜🍃⚜

🍃

🍃

💌زن بودن با تمام زيباى هايش خيلى سخت است...

خصوصا اگر شاغل باشى و آرزوهاى بزرگ هم براى زندگى ات داشته باشى...!

💌فاصله مرد و زن بودنم "درب" خانه است...

موقع ورود و خروج جنسيتم عوض ميشود...

در بيرون از خانه شبيه مردها ميشوم، مثل آنها نگاه ميكنم و حتى حرف ميزنم!

💌روزها مرد ميشوم و شب ها زن ، چقدر ايفاى اين دو نقش كنار هم سخت است خصوصا كه بخواهی هر دو را به بهترين شكل ايفاى نقش كنى...

صبح ها زودتر از همه بيدار شدن و شب ها ديرتر از همه خوابيدن.... عشق ميخواهد عشق......

به افتخار همه بانوان شاغل كه با عشــ♥️ـــق زندگى ميسازند👏👏👏

🍃

🍃

⚜🍃⚜🍃⚜🍃⚜

2728

ی جا آزمون استخدام باشه دخترها شرکت میکنن پسرا میگن ول کن بابا همش پارتی بازی. الکیه . فرمالیته... دختره قبول مبشه پسره بیکار می مونه. نمونش رو زیاد دبدم

خدایا شکرت بخاطر همه چیز🥰

اتفاقا اصلا اینجوری نیس

شغلای درست حسابی و دولتی و مهندسی وفنی همش مردا رو میخوان.شغلای فروشندگی و صندوق داری خانما

بحث پول گنده میشه زنا رو میزارن کنار

جنسیتم ربطی نداره هر کی با عرضه و متخصصه لیاقتشه ک تو اون کار باشه

آمار ازدواج هم ربطی به شاغل بودن زنا نداره

تو برو خود را باش
2738

حضور خانم ها سر کار خیلی رو بیکاری مردا تاثیر داره مثلا من تو بیمارستان بودم تو بخش ما از ۶۰ تا ده نفرش مرد بودن ۵۰ نفرش خانم 

خانم ها درس خون تر هست، باهوش تر هستن، تعدادشون هم خیلی زیاده

حالا دیگه خودتون حساب کنین

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم

ازدواج کمترشده ..‌ دلیلش چون متاسفانه رابطه های آنچنانی متاسفانه خیلی آزاد شده البته این نظر شخصی منه جمع هم نمیبندم  جدیدانم که مد شده مرد و زن متاهل با کسای دیگه رابطه دارن تا دختر پسرای مجرد والا من موندم تواین یه مورد 

...واینقدر طلاق زیاد شده که همون بهتر ازدواجی صورت نگیره خونه پدرشرف داره به این طلاق های خجالت اور منظوراز خجالت فقط رابطه های پنهانی که بعدا روشده 

وگرنه طلاق خجالت نداره نجات دادن جون طرفین هست 

لایک نکنید                      

خیر ..رابطه مستقیم با عرضه داره نه با جنسیت وگرنه تمام اداره جات دوبرابر آقا استخدام میکنن ..من یادمه زملن خودم واسه آزمون استخدانی 3 خانم بود 9 آقا ...پسرهای الانو با دهه 70 مقایسه نکن ..ببخشید یه مشت بی عار و خوش گذرون و ماشالله تقریبا بیشتر از نصفشون یا معتاد مواد صنعتین یا یلخی بار اومدن 

در همه ی جای دنیا واسه کار بازار رقابتی هست .. جنسیت زده به این موضوع نگاه نمیکنند

در ضمن برای ازدواج باید هردو طرف شاغل باشند ...شغل و درآمد یعنی قدرت ...هرچی خانمی قدرتش کمتر باشه در ازدواج آسیب پذیر تره ..پس گذشت زمانی که زن میشست و میپخت و بچه بزرگ میکرد ..آقا میرقت سرکار و ترفیع و پیشرفت ...بعد زن با همین سختی هرماه سر کج میکرد که آقایی 200 بده 😐هر دختری پیاممو میخونه جدی بگیره حرفمو بدون کار و ساختن زندگی شخصیتون اصلا ازدواج نکنید

2706