2726

یه جا خوندم همه اینا دروغاییه که سالها به خورد مردم دادن و انسان با جسم مادی اصلا محاله بتونه به خارج از جو زمین بره

و اینکه حتی زمین هم گرد نیست

دوست دارم راجع به اینا تحقیق کنم کسی منبع خوب میشناسه واسه مطالعه؟

کتاب، مستند، فیلم ، پیج یا ....

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤
منظورت زمین تخت گرایان هستش؟!

بله

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم شنیدم که میگن زمین تخته خب اگر تخت باشه یه جا باید به لبه اش برسیم دیگه ولی لبه ای وجود نداره

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔
این همه عکس و ویدیو فرستادن. جدیدا ک مریخ هم رفتن. 

خب میگن اینا فیلمهای ساختگی تو سطح خود زمین هست

البته همه اینا شنیده هاست

من خودم دوست دارم از منابع معتبر بخونم

بله

می‌دونی چرت و پرت میگن ببخشیدا البته 

مثل خیلی چیزای دیگه 

مثل اینکه میگن خدا وجود نداره یا شیطان نمی‌دونم چی چیه 

اینم یکی از چرت گفتناشونه

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔

عزیزم انجمن زمین تخت گرایان کلا یه گروه کاملا چرند، خرافاتی و بی اساسه که یه سری چرت و پرت شبه علمی مطرح می کنن که در اصل هیچ سندیتی نداره

اگر انگلیسیت خوبه و به وی   پی ان و یوتیوب دسترسی داری یه ویدیو در مورد همین کروی بودن زمین برات بفرستم؟

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

زمین گرده

اما رفتن به ماه و ... فقط برا چند نفر خاص و با کپسول اکیژن و تحت شرایط بسیار سختی هست و بیشتر برا تحقیقاته نه زندگی تو اونجا

ادما نمیتونن تو زمین خودشون رو کنترل کنن و هر روز به جایی حمله میکنن میخوان جای دیگه زندگی کنن

واقعا حرص و طمع تا کجا؟؟؟؟؟؟؟

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم
2706