2726

یه جا خوندم همه اینا دروغاییه که سالها به خورد مردم دادن و انسان با جسم مادی اصلا محاله بتونه به خارج از جو زمین بره

و اینکه حتی زمین هم گرد نیست

دوست دارم راجع به اینا تحقیق کنم کسی منبع خوب میشناسه واسه مطالعه؟

کتاب، مستند، فیلم ، پیج یا ....

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤
منظورت زمین تخت گرایان هستش؟!

بله

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

منم شنیدم که میگن زمین تخته خب اگر تخت باشه یه جا باید به لبه اش برسیم دیگه ولی لبه ای وجود نداره

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔
این همه عکس و ویدیو فرستادن. جدیدا ک مریخ هم رفتن. 

خب میگن اینا فیلمهای ساختگی تو سطح خود زمین هست

البته همه اینا شنیده هاست

من خودم دوست دارم از منابع معتبر بخونم

بله

می‌دونی چرت و پرت میگن ببخشیدا البته 

مثل خیلی چیزای دیگه 

مثل اینکه میگن خدا وجود نداره یا شیطان نمی‌دونم چی چیه 

اینم یکی از چرت گفتناشونه

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔

عزیزم انجمن زمین تخت گرایان کلا یه گروه کاملا چرند، خرافاتی و بی اساسه که یه سری چرت و پرت شبه علمی مطرح می کنن که در اصل هیچ سندیتی نداره

اگر انگلیسیت خوبه و به وی   پی ان و یوتیوب دسترسی داری یه ویدیو در مورد همین کروی بودن زمین برات بفرستم؟

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

زمین گرده

اما رفتن به ماه و ... فقط برا چند نفر خاص و با کپسول اکیژن و تحت شرایط بسیار سختی هست و بیشتر برا تحقیقاته نه زندگی تو اونجا

ادما نمیتونن تو زمین خودشون رو کنترل کنن و هر روز به جایی حمله میکنن میخوان جای دیگه زندگی کنن

واقعا حرص و طمع تا کجا؟؟؟؟؟؟؟

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم
2706