1874
2019

یه جا خوندم همه اینا دروغاییه که سالها به خورد مردم دادن و انسان با جسم مادی اصلا محاله بتونه به خارج از جو زمین بره

و اینکه حتی زمین هم گرد نیست

دوست دارم راجع به اینا تحقیق کنم کسی منبع خوب میشناسه واسه مطالعه؟

کتاب، مستند، فیلم ، پیج یا ....

اللهم صل علی محمد و آل محمد     دوری ما از خدا باعث میشه از آدمهای روی زمین توقع داشته باشیم...حتی توقع آرامش

آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی

بهترین آموزشگاه آنلاین انگلیسی را رایگان آزمایش کنید.

آموزش تخصصی کودکان 3 تا 18 ساله.  تضمینی و کم هزینه.

2032

زمین گرد نیست کاملا.... انحنا داره

انسانم رفته ماه عزیزم اینا پروپاگاندای روسیه برای امریکاست

همیشه حرف هایی هست برای نگفتن ؛ حرف های بی تاب و بی قرار که سر به ابتذال گفتن فرود نمی آورند ... ارزش انسان به اندازه ی حرف هایی است که برای نگفتن دارد.🌹
این همه عکس و ویدیو فرستادن. جدیدا ک مریخ هم رفتن. 

خب میگن اینا فیلمهای ساختگی تو سطح خود زمین هست

البته همه اینا شنیده هاست

من خودم دوست دارم از منابع معتبر بخونم

اللهم صل علی محمد و آل محمد     دوری ما از خدا باعث میشه از آدمهای روی زمین توقع داشته باشیم...حتی توقع آرامش
بله

عزیزم ایران خودمونم فضاپیما داره ها 

عکسایی که از زمین میگیرن فوتوشاپ که نیست  

همیشه حرف هایی هست برای نگفتن ؛ حرف های بی تاب و بی قرار که سر به ابتذال گفتن فرود نمی آورند ... ارزش انسان به اندازه ی حرف هایی است که برای نگفتن دارد.🌹

عزیزم انجمن زمین تخت گرایان کلا یه گروه کاملا چرند، خرافاتی و بی اساسه که یه سری چرت و پرت شبه علمی مطرح می کنن که در اصل هیچ سندیتی نداره

اگر انگلیسیت خوبه و به وی   پی ان و یوتیوب دسترسی داری یه ویدیو در مورد همین کروی بودن زمین برات بفرستم؟

زمین گرده

اما رفتن به ماه و ... فقط برا چند نفر خاص و با کپسول اکیژن و تحت شرایط بسیار سختی هست و بیشتر برا تحقیقاته نه زندگی تو اونجا

ادما نمیتونن تو زمین خودشون رو کنترل کنن و هر روز به جایی حمله میکنن میخوان جای دیگه زندگی کنن

واقعا حرص و طمع تا کجا؟؟؟؟؟؟؟

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم
خب میگن اینا فیلمهای ساختگی تو سطح خود زمین هست البته همه اینا شنیده هاست من خودم دوست دارم از منا ...

وقتی یه عده کرونا رو که به عینه دارن میبینن داره میتازونه قبول ندارن اونوقت توقع داری بحث به این پیچیدگی رو قبول داشته باشن؟ 

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
نه من تا خودم نرم اونجا باور نمیکنم😂

انشالله بری   

من فقط وقتی باور میکنم زمین تخته ک منو با فضاپیما ببرن زمینو نشونم بدن:|

این چیزارم نخون چون نمیتونی تهش ب جوابی برسی ذهنت درگیر میشه

فقط 38 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم فکرمیکردم دنیا یه کیکه خوشمزه س  و ادماش یونیکورن و فرشتن! اما ادما بهم نشون دادن که میتونن چقدر بد باشن...چقدر وحشتناک باشن...واقعا چرا یکی بخواد زندگیه ادمو نابود کنه؟!ساده نباشید مهربون نباشید احمق نباشید ک اگ باشید میشید مثل من!من هنوز از این کابوسی ک ادما برام ساختن بیدار نشدم:)خواستی برام صلوات بفرست دعا کن یا هرچی ک این مشکلم حل بشه
یه کانال تو ایتا هست راجع به زمین تخت گرایان

زمين تخت اساسا مشكل بزرگي داره اونم ميزان جاذبه بايد دركناره هاي يه زمين تخت بيشتر باشه كه اب اقيانوسها نريزه توي فضا اگه زمينم مثل كاسه تصور كنن  اينبار جاذبه درمركز بيشتر از كناره هاست كلا نظر چرنديه 

1718