1874
2019

اصفهانم از دیشب داره میاد 

خیلی قشنگه خداروشکر 

گر خرد کامل شود انسان نمی‌بیند زیان،، بدترین دشمن چه باشد آدمی را جز زبان، گرگ ها درنده اند تکلیفشان روشن ولی، وای از آن گرگی که پنهان است در ذات شبان،، قبل از آنکه دل برنجانی کلامت را بسنج،، تیر رفته برنمی‌گردد به آغوش کمان...... 
2032

اره دیدی 😍😍

خدایااا شکرت

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ،ولی پی شبنم نمیگردم با خفت و خاری🤠بخشیدمت برو حلالت کردم نیازی نبود کاربریتو ببندی ، برگرد ،حرفاتو باور کردم 🤚

اینجا برف اب شده😹😹

فقط 48 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رفیقیـ ڪ ب هنگام غمم دور نرف زیر شمشیر غمش رقص کنان خاهم رف😎✌ ★فداتم رفیق★ مائده جونم ترنم جونم ریحانه جونم...      وَ مَن دَر هَوایِ تو دُنیا را خواهَم گَشت⁦ 💕💑.    تو شدی همون عشق اولو آخرم❤❤.           بی راه نرو ساده ترین راه حسین است... ♥
اینجا برف اب شده😹😹

سلام نفس من نفهمیدم کجایی هستی؟

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ،ولی پی شبنم نمیگردم با خفت و خاری🤠بخشیدمت برو حلالت کردم نیازی نبود کاربریتو ببندی ، برگرد ،حرفاتو باور کردم 🤚
سلام نفس من نفهمیدم کجایی هستی؟

سلام گلم خوبی.

مشعدی ام.

https://uupload.ir/files/jmhv_1614227504063-159593158.jpg

فقط 48 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رفیقیـ ڪ ب هنگام غمم دور نرف زیر شمشیر غمش رقص کنان خاهم رف😎✌ ★فداتم رفیق★ مائده جونم ترنم جونم ریحانه جونم...      وَ مَن دَر هَوایِ تو دُنیا را خواهَم گَشت⁦ 💕💑.    تو شدی همون عشق اولو آخرم❤❤.           بی راه نرو ساده ترین راه حسین است... ♥
1718