1874
2019

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2032
روزتون مبارک♥️این همه از مردا بد میگیم و قضاوت میکنیم دیگه روزشون این کارارو نکنیم

ایول به شما

آقا به پیر به پیغمبر من آقا هستم نیاین یه چی بگین بعد بگین چرا نگفتی آقایی   

من ساکت باشم بهتره😐😐😐

روزتون مبارک

فقط 39 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ی صلوات محمدی پسندمهمونم کن ..تیکربارداری نیس مال طلاقم دعاکنیدزودتر راحت بشم(کتک.بددهنی.بی احترامی.شکاک.بددهن) «لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) پروفایلم خودمم ...آخرین مرحله خسته شدن توی زندگی                           درخاست دوستی جنس مذکرپذیرفته نمیشود                                 خداگر ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید دردیگری                                              توهمون دردیگری منی💝                                      خردادی چندشخصیتی شیطون 🐥😉😁   

روزتون مبارک ❤

🤸🏾‍♀️🤸🏽‍♂️💃ملت تو خونه شون میز بیلیارد و تردمیل و سونا و جکوزی دارن، اونوخت ما تنها امکانات ورزشی مون یک میله بارفیکس بود که اونم مامانم زده تو کمد روش لباس آویزون می کنه😂😂😂😂😂😂به این شکل در میومدیم الان بچه شیش ماهه تخت دو نفره داره واسش موزیک لایت میذارن با نور کم تا بخوابه🛌 اونوقت زمان ما میذاشتنمون رو پاهاشون به حالت سانترفیوژ....انقد تکونمون میدادن تا پلاسمای خونمون جدا میشد میرفتیم تو کما ..بد میگفتن چه معصومانه خوابیده!!!😂😂😂

روزتون مبارک من که کیک خریدم خوردم برا بابام عکس فرستادم😐😌✨😂💙

تیکه ننداز اگه نظراتم ضد و نقیصه چشمای کورتو وا کن کل امضا رو بخون (اوه چه عصبی 😐💔🗡️)  من سنگنوردم . سنگنوردی طی ۶ ماه افسردگی ام رو کاملا درمان کرد، بعد از ۲ سال دقیقا اندامی که میخواستم رو برام ساخت و بعد از یک هفته درد عضلاتم رو کاملا درمان کرد. غیر متعهد/مجرد/فمینیست/آزاد  لایک نکنید لطفاً لایک ها رو چک نمیکنم.هرجا دختری رو دیدید که لباسی حداقل ۲ سایز بزرگتر از سایز خودش پوشیده و یه کوله پشتی روی دوششه که از زیپ نیمه بازش میشه دید تا خرخره بر از کتابه ... بهش لبخند بزنید و براش دست تکون بدید اون منم:)این کاربری دست ۳ نفر هست، از ۳ نقطه کاملا متفاوت، حتی یک نفر خارج از کشور یکی مون سنگنورده ، همونی که عاشق رنگ سیاهه و خیلی پیتزا دوست داره:)♠️.                                                       یکیمون خیلی کتاب میخونه، همونی که رویاهای عجیب میبینه، همونی که تو کابوس قد کشیده ، همونی که همیشه لای خرت و پرتاش همیشه یه مداد و چند تیکه شکلات پیدا میشه آره، اونی که زیاد میخنده:))💙🗡️.                        اون یکی عصبیه ، اصلا میاد که دعوا راه بندازه. سالادم دوست داره:/   (از من بشنوین خیلی مهربونه:)))💙✨)                     

آقایون باید خودشون به خودشون تبریک بگن، خانمشون که بهشون تبریک نمیگه 😏😃😃

حالا اگه آقا، روز زن رو به خانمش تبریک نگه، روز تولد خانمش یادش بره یا سالگرد ازدواجشون رو فراموش کنه 

دیگه واویلاست

روزتون مبارک آقایون 🌺🌺🌺

1718