2737
2734
عنوان

بی‌بی چک منفی😭

85 بازدید | 9 پست

حالم گرفته شد،امروز روز دوم تاخیرم هست.دعام کنین لطفا که هر چه مصلحتمه اتفاق بیفته💔

💖خدایا به همه ی خیری که از جانب خود می فرستی سخت محتاجم💖خواهریا لطفا منو یه صلوات مهمون کنین😚

ان شاءالله به حق امیر المونین سال دیگه یک نی نی خوشگل تو بغلت باشه.الهی آمین برا منم دعا کن گلم که دامنم سبز شه

گلی که داری امضامو میخونی لطفا برای مامان شدنم یک صلوات مهمونم کن. دست گلت درد نکنه    خدایا خودت میدونی چند ساله که منتظرم ...میدونی چه سختی ها و چه عذاب ها که نکشیدم . نه برای من، بخاطر دعاهای مادرم، بخاطر نمازهاش، بخاطر گریه هایی که برای بچه دار شدن من میکنه، دامن من و همه ی منتظرا رو سبز کن    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
الهی آمین تو که زدی منفی؟ چرا انرژی مثبت نمیدی؟؟؟

اره دیگه امروز زدم منفی بود

انرژی مثبت!!!!

💖خدایا به همه ی خیری که از جانب خود می فرستی سخت محتاجم💖خواهریا لطفا منو یه صلوات مهمون کنین😚
2738
مارک بی بی چک چی بود؟ برای نم شده بود منفی زد ولی مارک بی بی چک رو عوض کردم مثبت شد بی بی چک مدیکو ...

روژان

باردار بودین؟