2726
عنوان

بنظرتون منو میخواد؟

310 بازدید | 40 پست

دوس پسرم خیلی میگه عاشقمه منم دوسش دارم ۲۰ سالشه و سربازه اما وقتی مادرم فهمید گفت باید نامزد کنید مامان اونم گفت نه نمیشه حتی مادرش زنگم نزد حالا خودش زنگ زد و گفت نمیتونم الان مامانمم گفت پس قطع رابطه کنید ولی من هنوز باهاش حرف میزنم .اون میگه ب مادرش گفته اما مادرش قبول نکرده نمیدونم حالا چیکار کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام وقت بخیر 

ازدواج در سنین پایین از دیدگاه من بسیار عالی است، اما آیا شرایط اجازه می‌دهد این اتفاق بیفتد یا خیر؟ 

باید خیلی فاکتورها رو مد نظر گرفت تا بتوان تشکیل خانواده داد، پیشنهاد میکنم کمی بیشتر راجب آینده تون تحقیق کنید 🙏

🌹🌹تنها  44روز تا تولد همسرم باقی مانده است🌹🌹هر روزت مبارک بانوی من🌹🌹

خدایی این ک سربازه چیزیمداره ازفازازدواجبکش بیرون اونم با ی بچه ک۲۰سالشه اشتباه منونکن😔🤚

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 

این آقا سنش بالاتر هم بره نمیتونه خودش برای خودش تصمیم بگیره 

پس فردا تو زندگی مشترک استقلال ندارید 

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها...!عروس خانوما، امیلی، مائده6525221دوستون دارم ❤️😍😍❤️😍❤️😍❤️
2706