2726

من یه ماه پرویودیم عقب افتاده بود ک دیگه آخرش آمپول پروژسترون زدم ولی بی بی چکمم منفی بود ( نامزدم و نمیخاستم) از روزی که آمپول زدم درد داشتم ولی پریود نمی‌شدم، دیگه دیروز اعصابم خورد شد گفتم بدرک هر وقت میخای بیای بیا ااااه. باورتون نمیشه به ۲۰ دقیقه نکشید پرویود شدم 😑😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

قبول دارم

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه
مشکل اینه نمیشه بهش بی اعتنا بود خصوصا بااارداری 

درسته ولی من خیلیا رو دیدم که دقیقا وقتی بی‌خیال شدن باردار شدن بعدش. آدم دیگه ی جایی اعصابش خورد میشه و صبرش تموم میشه و یه حالت بی‌خیالی بهش دست میده

درسته ولی من خیلیا رو دیدم که دقیقا وقتی بی‌خیال شدن باردار شدن بعدش. آدم دیگه ی جایی اعصابش خورد می ...

ارره منم خیلی دیدم ولی خودم نمیتونم متاسفانه 

التماس دعا 

خدایا به خودت سپردم همه چیو ....