2703
2553
من اصلا درخواست دوستی قبول نمیکنم.چیزی جز دردسر نیست ای کار😘

آره بابا من یکی قبول کردم‌.احساس کردم‌مرده.

میگفت برم‌کجای بدنم‌تتو بزنم‌شوهرم‌خوشش بیاد😐😐

وقتی میگم خواهرام منظورم جاریمو خواهرشوهرم هستن.من تک فرزندم
من اصلا درخواست دوستی قبول نمیکنم.چیزی جز دردسر نیست ای کار😘

اره بخصوص وقتی یه سری اقا با اسم‌خانوم عضو میشن🤣

میدونم روسیام 😔من اگ بی وفام😭ولی عشقم اینه عاشق این‌آقام ❤یاامام رضا عاشقتم آقا🤍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آره بابا من یکی قبول کردم‌.احساس کردم‌مرده. میگفت برم‌کجای بدنم‌تتو بزنم‌شوهرم‌خوشش بیاد😐😐

منم خواستم تتو بزنم.ولی منصرف شدم😐😅

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...
2456
آقایون یه سوال    با اجازه ی اسی دیشب همسرم اومد خونه خیلی گرفته بود.بعد سر شام گفت مامان ...

یه تدارک خوب براش ببین بگو میخواستم سوپرایزت کنم.

یه شاخه گل بگیر با حالا هرچی که میخوای کادو بدی بایک ورق کاغذ پر از جمله عاشقانه .

بگو من میخواستم احساساتمو تو کاغذ بهت بگم

گاهی سال ها ویران میشوی فقط با چند کلمه.......کارما ینی چه؟🤔 کارما یعنی من یادم می‌ره...تویادت می‌ره...اما زندگی یکی میزنه دهنت که دیگه یادت نره😉
اره بخصوص وقتی یه سری اقا با اسم‌خانوم عضو میشن🤣

ی بار ی خانمی قبول کردم

میگفت دخترتو تنبیه بدنی کن🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2714
ی بار ی خانمی قبول کردم میگفت دخترتو تنبیه بدنی کن🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

😐اون دیگ‌از تیمارستان فرار کرده بوده 

میدونم روسیام 😔من اگ بی وفام😭ولی عشقم اینه عاشق این‌آقام ❤یاامام رضا عاشقتم آقا🤍
رفته تهران نامزدیه مسرعموشه.شب میاد.میخاستم برم کادو بگیرم که تا کمر برف اومده.انقد ازش خجالت میکشم ...

خو  واسش استوری بزار.یا سفارش بده کیک و گل میارن در خونه واستون.ب اژانس ها بگی میرن میگیرن

اردبیل هم برفیه چندروز پیش زیاد برف بارید دوروزه بادسرد همراه با چندتا برف ،سرده ولی من سرما رو به گرما ترجیح میدم 

خنده داره که باید برای دکترووکیل شدن آموزش ببینی ولی برای پدرو مادرشدن نه !هرهالویی میتواند پدرومادربشه حتی لازم نیست تویه سمینار یه روزه شرکت کنه...
آره بابا من یکی قبول کردم‌.احساس کردم‌مرده. میگفت برم‌کجای بدنم‌تتو بزنم‌شوهرم‌خوشش بیاد😐😐

وای اینو به منم گفته بود😐😐😐

دقیقا همین حرفا😐😐

منم گفتم گمشو تو مردی بعدش لغو زدم🖐😐

2706