2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من پارسال ب یکی گفتم عزیزدلم.بعد پسر بود.حتی درخواست دوستی داد.بعد گفتم جان دخترم اشتباهی گفتم🤦‍♀️

منم خیلی کم‌توجه میکنم ب امضا ها.یا اسم

گاااهی‌اوقات‌مثلآ تاپیکای قبلیشونو نگاه‌میندازم اگ‌کسی تاپیک بزنه 

منم پارسال درخواست دوستی یکیو قبول کردم 🤣بعد ک چت کردیم یکم گفت شمارتو بده  تازه اونجا رفتم دیدم اقاس

یجور دردودلم میکرد فک کردم خانومه🤣

میدونم روسیام 😔من اگ بی وفام😭ولی عشقم اینه عاشق این‌آقام ❤یاامام رضا عاشقتم آقا🤍
مام اصفهانیم  ینی یکی از شهرستانای اصفهان  اینجا هنوزم داره میاد  خداراشکر

بند امد🤨😐

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤

آقایون یه سوال    با اجازه ی اسی

دیشب همسرم اومد خونه خیلی گرفته بود.بعد سر شام گفت مامانم زنگ زده.گفتم جی گفت؟همسر گفت هیجی روز مردو تبریک گفت

منم گفتم دستش درد نکنه.بعد نگاه کرد و گفت بازم دمش گرم یه زنگ زد.یعنی میخاستم از خجالت بمیرم.

بنظرتون ججوری از دلش دربیارم؟

وقتی میگم خواهرام منظورم جاریمو خواهرشوهرم هستن.من تک فرزندم
منم خیلی کم‌توجه میکنم ب امضا ها.یا اسم گاااهی‌اوقات‌مثلآ تاپیکای قبلیشونو نگاه‌میندازم اگ‌کسی تاپی ...

من اصلا درخواست دوستی قبول نمیکنم.چیزی جز دردسر نیست ای کار😘

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...
امسال خیلی گرمه 😜 پارسال منفی ۴۰ هم داشتیم!

سلام وقتتون بخیر.

من دوستدارم درمورد زندگی خارج از ایران ازتون سوال بپرسم.

ولی موضوع تاپیک اسی یه چیز دیگه است و اینجا جاش نیست اجازه دارم تو تاپیک خودم شمارو تگ کنم؟

گاهی سال ها ویران میشوی فقط با چند کلمه.......کارما ینی چه؟🤔 کارما یعنی من یادم می‌ره...تویادت می‌ره...اما زندگی یکی میزنه دهنت که دیگه یادت نره😉
آقایون یه سوال    با اجازه ی اسی دیشب همسرم اومد خونه خیلی گرفته بود.بعد سر شام گفت مامان ...

واسش ی کادو بگیر 

بگو میخواستم امروز غافلگیرت کنم 🤣

میدونم روسیام 😔من اگ بی وفام😭ولی عشقم اینه عاشق این‌آقام ❤یاامام رضا عاشقتم آقا🤍
2706