2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من پارسال ب یکی گفتم عزیزدلم.بعد پسر بود.حتی درخواست دوستی داد.بعد گفتم جان دخترم اشتباهی گفتم🤦‍♀️

منم خیلی کم‌توجه میکنم ب امضا ها.یا اسم

گاااهی‌اوقات‌مثلآ تاپیکای قبلیشونو نگاه‌میندازم اگ‌کسی تاپیک بزنه 

منم پارسال درخواست دوستی یکیو قبول کردم 🤣بعد ک چت کردیم یکم گفت شمارتو بده  تازه اونجا رفتم دیدم اقاس

یجور دردودلم میکرد فک کردم خانومه🤣

میدونم روسیام 😔من اگ بی وفام😭ولی عشقم اینه عاشق این‌آقام ❤یاامام رضا عاشقتم آقا🤍
مام اصفهانیم  ینی یکی از شهرستانای اصفهان  اینجا هنوزم داره میاد  خداراشکر

بند امد🤨😐

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤

آقایون یه سوال    با اجازه ی اسی

دیشب همسرم اومد خونه خیلی گرفته بود.بعد سر شام گفت مامانم زنگ زده.گفتم جی گفت؟همسر گفت هیجی روز مردو تبریک گفت

منم گفتم دستش درد نکنه.بعد نگاه کرد و گفت بازم دمش گرم یه زنگ زد.یعنی میخاستم از خجالت بمیرم.

بنظرتون ججوری از دلش دربیارم؟

وقتی میگم خواهرام منظورم جاریمو خواهرشوهرم هستن.من تک فرزندم
منم خیلی کم‌توجه میکنم ب امضا ها.یا اسم گاااهی‌اوقات‌مثلآ تاپیکای قبلیشونو نگاه‌میندازم اگ‌کسی تاپی ...

من اصلا درخواست دوستی قبول نمیکنم.چیزی جز دردسر نیست ای کار😘

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...
امسال خیلی گرمه 😜 پارسال منفی ۴۰ هم داشتیم!

سلام وقتتون بخیر.

من دوستدارم درمورد زندگی خارج از ایران ازتون سوال بپرسم.

ولی موضوع تاپیک اسی یه چیز دیگه است و اینجا جاش نیست اجازه دارم تو تاپیک خودم شمارو تگ کنم؟

گاهی سال ها ویران میشوی فقط با چند کلمه.......کارما ینی چه؟🤔 کارما یعنی من یادم می‌ره...تویادت می‌ره...اما زندگی یکی میزنه دهنت که دیگه یادت نره😉
آقایون یه سوال    با اجازه ی اسی دیشب همسرم اومد خونه خیلی گرفته بود.بعد سر شام گفت مامان ...

واسش ی کادو بگیر 

بگو میخواستم امروز غافلگیرت کنم 🤣

میدونم روسیام 😔من اگ بی وفام😭ولی عشقم اینه عاشق این‌آقام ❤یاامام رضا عاشقتم آقا🤍
2706