1874
2019
یه مرد معمولی هستم 😜 

چرا از اونموقه تاهالا فک‌میکردم‌شما خانومی 🤣🤣🤣🤣

میدونم روسیام 😔من اگ بی وفام😭ولی عشقم اینه عاشق این‌آقام ❤یاامام رضا عاشقتم آقا🤍
یه مرد معمولی هستم 😜 

باشه🙏

ماشه ی زبانم را بکشند خیلی ها قربانی خواهند شد..!و بادکنکی در بغل کاکتوس..... دست بردار ازینکه خودتو اتیش میزنی تا دیگران گرم بشن... در من کسی جان میدهد هر شب با خاطراتی سرد و تکراری ...دیوانه جان کی میشود اصلا ، از حال و روزم دست برداری ...؟دلبستگی طعم گسی دارد ، با بغض های قصه درگیری ...دستت که از دستش جدا باشد .‌..دست خودت را هم نمیگیری ...ویرانه ها را خوب میفهمم ...استادِ ماندن زیر اوارم .. لبخند بر لب میزنم اما .... درد وخیمی در سرم دارم ...درد وخیمِ در سرم هستی احساسِ پوچی بینِ اشعارم .‌..پلکی بزن پیش از عبورت یک ...مُردن به چشمانت بدهکارم ...ما را به جرمِ عاشقی کُشتند...با چوبه ای از جنس ویرانی ...حتما تصور میکنی خوبم ....!!!افسوس اصلش را نمیدانی .

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

واقعا تورنتو کانادا هستید؟؟ اگر هستید خوش به حالتون واقعا

با اجازه شما. اینم وضع آب و هوامونه

آقا هستم. از هم صحبتی در مورد مسایل مالی، زبان انگلیسی و زندگی در خارج از ایران، به شرط رعایت ادب و احترام متقابل استقبال می کنم 🍁
آره واقعا برف قشنگیه ،،،منم اراکم ولی میترسم برم بیرون،کلی ام خرید دارم

منم میخاستم برم بیرون کادو بخرم واسه همسرم ضدحال خوردم

وقتی میگم خواهرام منظورم جاریمو خواهرشوهرم هستن.من تک فرزندم
من پارسال ب یکی گفتم عزیزدلم.بعد پسر بود.حتی درخواست دوستی داد.بعد گفتم جان دخترم اشتباهی گفتم🤦‍♀️

😂😂 

آقا هستم. از هم صحبتی در مورد مسایل مالی، زبان انگلیسی و زندگی در خارج از ایران، به شرط رعایت ادب و احترام متقابل استقبال می کنم 🍁
چقد یخ.ما دیروز با لباس تابستونه رفتیم فروشگاه خرید🤦‍♀️همین گرمای خوزستان بهتره تا یخ😑😐

امسال خیلی گرمه 😜 پارسال منفی ۴۰ هم داشتیم!

من پارسال ب یکی گفتم عزیزدلم.بعد پسر بود.حتی درخواست دوستی داد.بعد گفتم جان دخترم اشتباهی گفتم🤦‍♀️

منم خیلی کم‌توجه میکنم ب امضا ها.یا اسم

گاااهی‌اوقات‌مثلآ تاپیکای قبلیشونو نگاه‌میندازم اگ‌کسی تاپیک بزنه 

منم پارسال درخواست دوستی یکیو قبول کردم 🤣بعد ک چت کردیم یکم گفت شمارتو بده  تازه اونجا رفتم دیدم اقاس

یجور دردودلم میکرد فک کردم خانومه🤣

میدونم روسیام 😔من اگ بی وفام😭ولی عشقم اینه عاشق این‌آقام ❤یاامام رضا عاشقتم آقا🤍
1718