2703
2553

روش نوشته ۲سوم پیمانه اب بریزم یعنی اگه بخوام ۹۰سی سی براش درس کنم ک ۳پیونه شیر خشک بریزم باید ۶۰سی سی باید باشه؟؟؟بعد نوشته شیر رو ک ریختین تو اب ۷دیقه صبر کنین بعد بدین بچه اره؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
متوجه نشدم اخه روش ننوشته ک دوباره اب بریزم که!یعنی بعد ۷دقیقع باز اب بریزم؟

عزیزم دقیق روشو بخون 

باید 60 سی سی جدا کنی 

30 سی سی هم جدا 

مطمئنم باید ه3 سی سی رو بریزی ولی کدوم مرحله دیگه یادم نیست 

که جمعا بشه همون 90 تا 

2714
فعلا ۳۰روزش هست نمیدونم الرژی هم داره یانه،از‌کجا بفهمم الرژی دارع؟

صورت یا بدنش قرمز نمیشه؟

دماغشو نمیخارونه؟خمیازه طولانی نمیکشه؟

من دکتر براش ازمایش نوشت جوابش که اومد گفت حساسیت شدید به لاکتوز داره خیلی سخته.الان دوماهو نیمشه

پسرم ۱۰ ماهشه تا۴ماهگی اِی آر خورد ۳پیمانه شیر میریختم با۹۰ سی سی آب جوشیده ولرم مخلوط ک شد میدادم بخوره.

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.
پسرم ۱۰ ماهشه تا۴ماهگی اِی آر خورد ۳پیمانه شیر میریختم با۹۰ سی سی آب جوشیده ولرم مخلوط ک شد میدادم ب ...

عزیزم اینکه روش نوشته ۲سوم‌پیمونه اب بریزین دقیقا منظورش چیه؟؟شماهم ۷دیقه میزاشتین بمونه بعد میدادین؟

صورت یا بدنش قرمز نمیشه؟ دماغشو نمیخارونه؟خمیازه طولانی نمیکشه؟ من دکتر براش ازمایش نوشت جوابش که ...

نه خوبه همه چیش؛فقط‌ مقعدش نه ها اطرافش‌قرمز هست هست انگار سوخته‌مرتب هم‌ پماد میزنم شنیدم‌اینم‌نشون هست

عزیزم اینکه روش نوشته ۲سوم‌پیمونه اب بریزین دقیقا منظورش چیه؟؟شماهم ۷دیقه میزاشتین بمونه بعد میدادین ...

من هرچی دکترم گفت انجام دادم ۳پیمانه شیر ۹۰ سی سی آب؛نه من ۷دقیقه اینا رو انجام نمیدادم الانم مثل قبل بهش شیر میدم

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.
2706