2726

از دیشب تا حالا خوابم نبرده همش منتظر بودم بیام سایت بعد تو پر بازدید ها ی کاربر اقا رو ببینم ک تاپیک زده بیاین سوپرایز همسرم 😍😍😍😍

بعدم عکس کیک و کادوهاشو میزاشت 

بعد بقیه کاربرای اقا میومدن زیرش پست میزاشتن 

-یکی ک پشت بازو داره لایکم کنم 

-یکی ک قدش 2متره لایکم کنه 

یکیم این وسط میگفت تا اسی عکس بزاره میشه یکی راهنمایی کنه چه پودری بخرم تا هیکلم پر تر شه 

-یکی ک ته ریش داره لایکم کنه 

بعد ی سری دیگه میگفتن 

داداش خوشبحالت مال ما ک اصلا یادش نبود 

بعد اون یکی میگفت من ک مجردم و کسی بهم تبریک نگفت 

اون یکی میگفت همسر من فقط ب پدرخودش تبریک گفت و براش کادو گرفت ولی ب من حتی تبریک خشک و خالی هم نگفت 

بعد ی اقایی اون وسط میگفت ببخشید اقایون ولی میشه برا پاس شدن چکم صلوات بفرستین هر کی فرستاد لایک کنه 

بعد ی اقایی میومد میگفت بی خیال داداش همه ی زنا مثل همنن

از این تاپیک ها میخاستم 

اقایون چرا دس ب کار نشدین 😒😒😒😒😒

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اقایون با خانما زمین تا آسمون فرق داره اصلا به فکر اینجور چیزا نیستن 

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .

حالا اینا رو که شوخی وطنز گفتی ولی خدایی این کار اقایون که شوآف نمیکنن خیلی خوبه برعکس ما

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
حالا اینا رو که شوخی وطنز گفتی ولی خدایی این کار اقایون که شوآف نمیکنن خیلی خوبه برعکس ما

واقعا 

چرا ما زنا مث مردا نیستیم ؟

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 
واقعا  چرا ما زنا مث مردا نیستیم ؟

بخدا حسرت رفاقتهاشونو دارم

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

🔻مردها تشنه روز مرد نیستند❗️

🔹مردها به یک روز قدردانی در سال نیازی ندارند، مرد آفریده شده تا تکیه گاه شود نه متکی باشد، مرد به این حساس نیست که کی و چی کادو می‌گیرد! فلانی برای شوهرش چه خریده؟ جوراب گرفته یا ساعت مچی طلا ؟

🔸مرد برای مبارزه آمده، برای جهاد، برای سماجت، برای جنگ با غول زندگی، برای نبرد بی وقفه و بی انتها آمده، برای به آرامش رساندن خانواده اش آمده، برای شکسته شدن غرورش آمده

🔻همین که تبسم را بر لب زنش ببیند،

همین که لبخند را بر چهره دخترش ببیند،

همین که سربلندی پسرش را ببیند،

همین که خواهرش بتواند به او تکیه کند،

همین که مادرش با او درد دل کند،

همین که پدر پیرش جوانی خودش را در او ببیند،

همین ها برای مرد کافیست

همین ها مرد را خوشبخت می‌کند

🔹هیچ هدیه ای، هیچ کادویی، هیچ گوهر گرانبهایی هیچ مردی را خوشحال نمیکند مگر آرامش خانوده اش!

🔸مرد مهرورزی بلد نیست، چون مادر نیست! مرد مهروزی اش را به زبان نمی‌آورد، نشان می‌دهد!

🔻بهترین هدیه برای یک مرد، یک تشکر واضح و شفاف به همراه لبخند و رضایت و  آرامش خانوده اش هست‌...

💠عمرشان دراز و عزتشان افزون باد🙏🌹

🆔 @GizmizTel 💯

2706