2726
عنوان

خستم دیگه از دست مادر شوهرم که عممه

| مشاهده متن کامل بحث + 1278 بازدید | 64 پست
دودفعه دیگ مسئله ای مثل دعوا پیش بیاد شوهره خسته میشه دیگ...اونوقت اون میخاد طلاق بده یا ممکنم هست ...

منظورم اینه که پسره باید کلا قید کمک از خونواده رو بزنه

ارث هم بگن نمیدیم پسره با این تهدید مشکلی نداشته باشه بخصوص اگه وضع مالی پسر خوب باشه

بعضی وقتا برا انتخاب باید چیزای زیادی رو قربانی کرد

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم
به جای اینکه بعد فوت پدرت بیان کمک حالتون ..ارث میخواستن....یا خدا😭😭😭😭😭 عزیزم چرا میخوای با ای ...

اره نمیدونم به خدا شوهرم به من خیلی محبت میکنه ولی در برابر مامان باباش ننیتونه دفاع کنه ازم اونقدر با من مهربون روم نمیشه بهش بگم طلاق بگیریم بماند که قرار بره باغهای باباش برداره برا باباش کار کنه چون کار نداره 

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداهست  خیلیم هست بسیار نزدیک نزدیکتر از رگ گردن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ول کن این عروسی لامصب و من نمیدونم چرا دخترای ایرانی به هر قیمتی شده میخوان جشن بگیرن کلی ادم این وسط بمیرن و دق کنن که جشن برگزار شه. دست شوهرتونو بگیرید برید خونتون دو ماهی یه سر برید خونه خانواده شوهر اگه حرف زدن دخالت کردن بکن سه ماهی یبار. قشنگ بشین زندگیتو بکن. به شوهرت عشق بورز محبت کن بزار جذبت شه بفهنه خوبی . خوب و بد و تشخیص بده اصلا هم از خانواده شوهرت بد نگو

روانشناسی کودک
منم اصرار ندارم ولی اونا میگن کلا نباید عروسی بگیرین حتی بعد کرونا من مامانم میگه من یه دونه دختر دا ...

مادرت رو راضی کن بدون عروسی برین سر زندگی اونم هرچه زودتر

اما بعدش ارتباطات با خونواده شوهر رو باید مراقب باشی به زندگیتون لطمه نزنه

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم
2728
منظورم اینه که پسره باید کلا قید کمک از خونواده رو بزنه ارث هم بگن نمیدیم پسره با این تهدید مشکلی ن ...

مامان باباش همه پولاش گرفتن بهش نمیدن ۵ ساله وهرچی کمکشون میکرد بهش هیچی نمیدادن میگم اونا اونجا بهت هیچی نمیدادن الانم نمیدن میگه نه الان فرق داره خونه خودمم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم ول کن این عروسی لامصب و من نمیدونم چرا دخترای ایرانی به هر قیمتی شده میخوان جشن بگیرن کلی ادم ...

الانم بدون عروسی خونه خودمم ولی به اصرار مامانم و فامیل قرار بعد کرونا یه جشن کوچولو بگیریم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام..از کجا معلوم بعد عروسی زندگی زهرمارت نکنن..آدم وارد زندگی میشه که همش آرامش باشه ن ک از اولش جر دعوا..اصلا تو میتونی با خانواده زندگی کنی که بعد از مرگ بابات دنبال پول بودن...تو مادرشوهرت به داداشش خودش رحم نکرد تو ک دیکه سرت میبره..بنظرم یک مشاوره برو اگه مشاور اجازه داد ازدواج کن ..وگرنه اشتباه اشتباه ازدواج 

الهی همه حال دلشون خوب باشه
اسی چرا ماشیناتونو گرفتن عموهات ؟

از حقی که از خونه گیرشون میومد ماشینارو گرفتن هر چی گفتیم وایستین زمین بفروشیم بدیم گفتن زمین دیر به فروش میره ما نزدیک عید دستمون خالیه سریع یا از خونه برین خونرو بفروشین پول مارو بدین یا ماشینارو داداشام اونقدر گریه کردن خدا میدونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم بیخیال عروسی بشو، خودت لباس بگیر، آرایشگاه برو، برو آتلیه چند تا عکس بگیر، بعدش خونه مامانت با فامیل مادری یه کم بزن و برقص کن، تمام، با این شگفتیهای خلقت که تعریف کردی، میخوای عروسی بگیری؟

من اگر کرونا هم نبود با همچین آدمهایی عروسی نمی گرفتم

وای من همش فک میکردم عمه و خاله مادرشوهر ادم بشن اب تو دل ادم تکون نمیخوره این عفریتس ن عمه ارچقدم شوهرت مرد خوبی باشه دیگران نمیزارن و این دعوا ها بعد دوسال دیگ شوهرتم میزنه توسرت

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
از حقی که از خونه گیرشون میومد ماشینارو گرفتن هر چی گفتیم وایستین زمین بفروشیم بدیم گفتن زمین دیر به ...

ارثی شما ب اونا چرا میرسه اخه

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
سلام..از کجا معلوم بعد عروسی زندگی زهرمارت نکنن..آدم وارد زندگی میشه که همش آرامش باشه ن ک از اولش ج ...

دیگه زهر مارم کردن مادر شوهرم آبروم پیش همه برده هر کی تو فامیل من و میبینه فکر میکنه یزید دیده همش میگن مادر شوهرت اینقدر اذیت نکن میگم مگه من چیکار کردم 

بعدم مادر شوهرم گفت تو هر روز بازد بیایی کارام انجام بدی برام غذا درست کنی مثلا ۱۰بار چایی میریزم یه بارش اون میریزه اونقدر بهم بد نگاه میکنه پدر شوهرمم همش میگه وظیفت ظرفارو بشوری یا وظیفت کارارو انجا بدی شوهرمم که به سلامتی لال تشریف دارن به خدا یه دختر یتیم گیر اوردن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی وقتی یه مردی بمیره به خواهربرادرشم ارث میرسه خدای من چرا؟

نمیدونم در حالی که به بابایه من هیچی نرسیداز بی بیم چون قبلش فوت کرد مامان بابام درست اوضاشون خوب بود ولی مامانم و بابام دوتاشون جون میکندن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من اولین ازدواجم پر از کشمکش بود ۱۹ سالم بود طرف پولدار جشن با شکوه گرفتم توی زعفرانیه تو حیاطشون عمارت بود. ماشین همسرم آئودی بود  سفید تمام ارکیده زده بودن. ینی به حدی این عروسی مجلل بود که من رو ابرا بودم از ذوق ولی خانواده شوهر بدجنس . این ازدواج بعد یه سال منو از پا دراورد واقعا فرهنگ و شعور خانوادش پایین بود  دق میکردن طرف محبت میکرد. خواهر شوهرام با کلی زیور الات و ارایش و ماشین مدل بالا میومدن میریختن تو خونم دعوا. جیع و داد و تحقیر. من پدرم پولدار بود اما نه دیگه میلیاردر. بابای من سوزوکی داشت در برابر ماشینای اونا. ولی باز مثل شکاف طبقاتی بود. اینام فک میکردن من ندید بدیدم هر چی بگن تحمل میکنم. قشنگ رفتم کنکور دادم قبول شدم. واسه شوهرم مظلوم بازی دراوردم. حق طلاق و گرفتم . یه روز ول کردم خودمو راحت کردم .الان با یه مهندس ازدواج کردم عروسی هم نگرفتم هر دو تحصیلکرده خوشبخت عاشق واقعا زندگیم پر از عشقه بخدا ارمشی که دارم هیچ جا نیست. اگه میبینی ارامشت بهم میخوره ول کن برو . اگه شوهرتو میخوای بنداز رو کولت برو دنبال ارامشت و از هر چی که ارامشتو بهم میزنه دور باش. الان شوهر سابق من با اون همه ثروت شدیدا معتاد شده یه زن دیگه گرفته طلاق گرفته کلی اموالشونو گرفت. اشنای دور دور هستن. خواهرش طلاق گرفت. وقتی تو مراسمی چیزی اگه گذری روبرو شم باهاشون میفهمم دارن دق میکنن. هم اینکه من استاد شدم اونا هیچ همین که شوهرم مثل پروانه دورمه و اونا فقط و فقط پول دارن نه چیز دیگه

روانشناسی کودک
2706